Carboniacup Hungaroring klepe na dveře

Předposlední díl letošního Carboniacup určeným nejen GT, cestovním vozů, ale také speciálům a formulím se podívá na druhý závod na území Maďarska a po okruhu v blízkosti Sárváru se tentokrát jezdci vypraví k Budapešti na Hungaroring, kde se jezdí i závody F1. Již 7.9. přivítá jezdce tento krásný maďarský autodrom.

Do předposledního klání, kde se už láme chleba, se přihlásilo přes šedesát vozů, když poměrně nová krev se předvede ve formulové divizi D1, kde se s vozy Predators přihlásilo hned několik jezdců z Itálie, či Srbska.

Carbonia Cup

Ve skupině A se představí Dušan Kouřil se Škodou Felicia, Zdeněk Sýkora na Hondě CRX, Vít Martinovský s Fordem Fiesta, Karel Kováč s BMW Z3M Coupé, Miloš Merta se Subaru Impreza, Slovák Julo Konček s Vauxhallem Vectra STC, Milan Valášek s Ginettou G50 GTR, Rakušan Michael Oliver s Porsche GT3 Cup, Radek Hort a Roman Kolařík s dalšími vozy Porsche GT3 Cup.

Ve skupině sériových cestovních vozů se představí Jiří Zeman s Hondou Civic, Pavel Zeman s Mazdou RX8, Miroslav Beer se Subaru Impreza, Tomáš Beneš s Alfou Romeo 156, Tomáš Ferčák s Jaguárem X-type, Zbyněk Čurda na BMW M3, Zdeněk Čurda s BMW 330 ci, Michal Rebreš z Maďarska na Alfě Romeo, či Rakušan Georg Karner s Porsche GT3, či Luboš Sázava s Porsche 911.

Skupina speciálních vozů C předtsvaí jezdce z Česka, Rakouska, Německa i Švýcarska. Chybět tedy nebude Thomas Marggraf, Felix Neidhart, či Daniel Hentschel s Performery, Gottfried Hatz na Pacemakeru, Rakušané Krammer a Maurer s Caterhamy Megabusa, Jakub Kirchner, Křečkové, Marek Bláha, či Tomáš Frank s Caterhamy a Jaroslav Varga s Kaipanem 57, či Jan Mareček s KTM X-Bow.

Celkově početnou skupinu představují překvapivě formule, kde máme přihlášeno celkem 20 vozů, z toho hned 14 v divizi D1 formulových monopostů do 1400ccm s motocyklovými motory. Z našich jezdců se bude prát o body především Jan Rieger s formulí Gloria, kterém přibude konkurence se stroji Predators PC10 s jezdci z Itálie a Srbska, z méně známých tváří jmenujme alespoň Federico Calligarise, Luca Pannizi, Daniele Zambelli, či Srby Slavkoviče a Alviroviče.

Dále se představí Němci Heidicke, Weiss a Benz a z českých jezdců pak Jan Hrabáň s formulí Renault, Filip Zelenský s Dallarou F308 a Libor Neckář pak na Dallara F394 Mugen Honda, tedy náčiní z dílny Filipa Zelenského.

Předposlední díl Carboniacup už je tady 7.9.

Vláďa Rožánek, Carboniacup team 2017

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.