klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • První etapové vítězství!

  Loprais„Když jsme šťastní, jsme vždycky dobří, ale když jsme dobří, nemusíme být vždycky šťastní." Oscar Wilde
  Po neplánovaném i zaslouženém volnu se dakarská rallye zostra přehoupla do své druhé poloviny. Rozdílné trasy pro kamiony a ostatní kategorie, náročné a rychlé cesty, skalnatý a kamenitý povrch, takto můžeme popsat devátou trasu. Pořadatelé avizovali, že etapa a profil bude vyhovovat specialistům na ty nejzrádnější a nejnáročnější tratě.

  15. 1. 2013 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Rozhovor s komisařem Dakaru.

  LopraisNeplánované sobotní volno namísto osmé etapy. Vzduchem se šířily křížem krážem zprávy o protestech.
  Včera měly kamiony na Dakaru neplánované volno. Stalo se tak kvůli pozdním dojezdům doprovodných vozidel do bivaku v sedmé etapě a také silnému dešti. Včera se tedy všichni spojovacím úsekem přesunuli do plánovaného místa odpočinkového dne Tuvcmanu.

  13. 1. 2013 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • MIMOŘÁDNÁ ZPRÁVA - Objasnění protestu a stanovisko A. Lopraise!

  Loprais„Já ani Loprais team jsme nikdy v celé historii Dakaru protest nepodali, natož proti Čechovi Martinu Kolomému! Protest na Martina naopak podal Nizozemec De Rooy, který současně podal protest i na nás. Tahle informace se dá ověřit u jury závodu. Je smutné, že se Bonver Dakar Projekt pod vedením Tomáše Vrátného snaží zviditelnit takovouto nesportovní formou a lhaním všem fanouškům a příznivcům rallye Dakar."

  13. 1. 2013 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Kolomý vyvezl Bonver Dakar Project na třetí místo.

  BonverMartin Kolomý pokračuje v Rally Dakar ve skvělých výkonech – po sedmé etapě je průběžně třetí, jako nejlepší Čech v bitvě bitev! Na prvního ztrácí reprezentant Bonver Dakar Projectu jednačtyřicet minut, do cíle zbývá sedm etap. Včera nejen poskočil na průběžný bronz, ale odolal nečekanému ataku Aleše Lopraise.

  13. 1. 2013 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Princezně 69 v cíli hořely brzdy

  LopraisJiž od rána stoupali závodníci i jejich doprovod do And. Včera se dostali až do nadmořské výšky bezmála pěti tisíc metrů nad mořem, ve které se nachází nejvýše položený argentinský horský průsmyk.
  Celý měřený úsek se sice jel o něco níže, přesto se nadmořská výška pohybovala v rozmezí 3400 až 3900 metrů. Jednalo se o velmi rychlou zkoušku. V těchto polohách je řidčí vzduch a to znamená méně výkonu. Teploty se zde pohybují kolem patnácti stupňů.

  12. 1. 2013 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Šestý den Dakaru byl pro Bonver Dakar Project nejtěžším.

  BonverDakarská bitva se blíží ke své polovině a její náročnost potvrzuje stále vyšší číslo těch, co museli skončit předčasně. Šestá ze čtrnácti etap přinesla bohužel konečnou pro jednu z posádek Bonver Dakar Projectu – po pádu ze svahu končí jediný cizinec v novém uskupení BDP, Nizozemec Marcel Schoo.

  11. 1. 2013 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.