OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Golf

 • Jak si vybrat golfové hole?

  Golfové hole lze ve značné míře upravit podle osobních potřeb. Je to důležité, neboť každý hráč je jiný, má jiné zkušenosti, postavu a dynamiku pohybu. Golfové hole jsou součásti setu, který hráči zprostředkovává kontakt s míčkem. Vhodně zvolený patr a wedge mohou usnadnit hru a zmírnit hráčovy slabší stránky. Kdy je vhodné si vybrat nové golfové hole? Podle názoru odborníků je to na každé pokročilé úrovni, protože se to projeví na sebevědomí hráče, jeho spokojenosti s hrou a dosaženém pokroku.

  16. 11. 2020 | Rubrika: Golf

 • Anna Dzurenda zvítězila na Mezinárodním mistrovství Slovenska

  České hráčky suverénně ovládly Mezinárodní seniorské mistrovství Slovenska v golfu 2018, které se konalo 4. – 6. července na hřišti Hrubá Borša. Zvítězila Anna Dzurenda (79, 78, 84), druhé místo obsadila Blanka Dědečková (84, 84, 81) a bronz získala Barbora Stárková (89, 85, 82).

  12. 7. 2018 | Rubrika: Golf

 • Golf Resort Kaskáda hostí Mistrovství Evropy družstev dorostenců

  Mistrovství Evropy družstev dorostenců, Jean-Louis Dupont Trophy patří mezi nejvýznamnější týmová mistrovství Evropy v letošní sezóně. V Golf Resortu Kaskáda v Kuřimi u Brna se tento prestižní šampionát koná od 10. do 14. července a Kaskáda přivítá 16 nejlepších šestičlenných týmů chlapců do 18 let z celé Evropy.

  2. 7. 2018 | Rubrika: Golf

 • Úterky budou patřit v Golf resortu Kaskáda převážně ženám

  „Ladies ladies“ je program připravený ženami ženám a nabízí úterní green fee (poplatek za hru) pro nečlenky klubu se slevou 50 %. Každé úterý bude pro ženy na Kaskádě vyhrazeno také wellness, které budou mít hráčky zcela zdarma. Pro začínající golfistky je připravený kurz „4 ženy do flightu“ s trenérkou Janou Giacintovou. 

  18. 4. 2018 | Rubrika: Golf

 • Vstávat v půl třetí ráno? To není žádný med!

  PlintovičMožná by se na úvod hodilo říct, tak co sporťáku, už máš chlapa? Tahle legendární věta z pořadu Tele Tele „poškodila“ mnoho sportovních moderátorů v zemi. Petr Plintovič, kterého mimochodem znám ze svého působení v Radiožurnálu, si pořad pochvaluje a bere to samozřejmě s humorem. Petr Plintovič je moderátorem Sportovních novin v televizi NOVA a zároveň také editorem. Známe se už nějaký pátek a tak jsem si řekl, že by nebylo špatné prověřit jeho golfové kvality. Mé pozvání přijal a tak jsme se setkali na golfovém hřišti v Darovanském dvoře.

  30. 6. 2016 | Rubrika: Golf

 • MUDr. Roman Kufa : Zásadně nehodnotím své golfové výkony!

  MUDr KufaPři pohledu z okna se může zdát, že golfová sezona je v nedohlednu. To je ale jen zdání, které opravdu klame. Uvidíte sami, že pokud máte rádi tuto hru, za několik týdnů se bezpečně dostanete na golfová hřiště. Je velmi potěšující, že na golfu můžete dnes potkat v podstatě kohokoliv. Už dávno se nejedná o sport a kratochvíli vyvolených, ale zejména mimo velká centra a aglomerace zkouší tuto báječnou nepoddajnou hru už celkem slušná skupinka širší populace. Když končila minulá sezona, tak jsem při mojí zastávce v golfovém resortu Darovanský dvůr narazil na jednoho velmi zajímavého golfistu, který rozhodně nevypadal, že by hole držel v ruce poprvé. MUDr. Roman Kufa, machr v oboru plastická chirurgie přičichl pravděpodobně ke golfu při svém studijním pobytu v Cambridge v Anglii.

  9. 3. 2016 | Rubrika: Golf


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.