Tisková konference a přátelské setkání k návratu z rallye DAKAR 2013

Po trochu komplikovaném, ale nakonec šťastném návratu ve středu večer členové našeho týmu dorazili do svých domovů v České republice. V prostorách showroomu eVito proběhla závěrečná tisková konference InstaForex Loprais teamu a našich partnerů. Za tým se ho zúčastnili Aleš Loprais, Karel Loprais, Ota Měřinský a Martin Zemánek. Po slavnostním přivítání, o které se postaral Jan Ruml ze společnosti Sherlog eVito a.s., předal zástupce oficiální časomíry Dakaru 2013 společnost EDOX (zastoupený v ČR společností AVIKO Time) Alešovi Lopraisovi dárek, nové hodinky z kolekce DAKAR jako výraz uznání k dosaženým výsledkům.

Další z partnerů, který letos naši účast na Dakaru podpořil, společnost eVito pak zhodnotila prováděné měření naší posádky. Z něj vyplynulo, že pánové během rallye (od 5.1. do 21.1.) opravdu shodili a to celkem 7.9 kg. Bohužel po kontrolním převážení Aleše přímo na místě, na boso a před zraky přítomných se konstatovalo, že během cestování zřejmě poměrně rychle došlo k doplnění tekutin a ztrát.

Využili jsme této tiskové konference a vyhlásili výherce anketní tipovací soutěže, která probíhala na našem webu. Zapojilo se do ní 473 lidí. Správnou odpověď 7,8 kg nám zaslala Dagmar Veselková, druhým nejblížším údajem bylo 7, 9 kg a 8 kg tipovali čtyři lidé Jiří Šašek, Jiří Felgenhauer, Adéla Chvojková, Pavel Krátký. O určení výherce třetí ceny proběhlo losování v kšiltové čepici EDOX, volbu učinil Karel Loprais. Výhercem losování se stala Adéla Chvojková. Takže dobrý odhad na hubnutí během dakarského dobrodružství nakonec měly tři ženy.

1. místo Dagmar Veselková 7,8 kg
2. místo Gábina Zemanová 7.9 kg
3. místo Adéla Chvojková 8 kg

Výherkyním gratulujeme a srdečně zveme na After Dakar Party, která se uskuteční v pátek 1. 2. 2013. Více informací o průběhu celé této akce určené jak pro fanoušky, tak pro partnery a milé hosty, připravujeme a zveřejníme hned, jak bude jasný přesný program.

Dakar

Na otázky pak střídavě odpovídali jak Aleše Loprais, Karel Loprais a Ota Měřinský. Dotazy se týkaly zážitků, osudů Princezny 69 a také vztahů během závodu, na trati i mimo ní. 

Lucie Houthoofdtová

Přidat komentář

dvě plus dvě

Přehled komentářů

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.