klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Triatlonoví reprezentanti jedou na ME do Estonska.

  JindraPět českých triatlonových reprezentantů míří do Estonska, kde se o víkendu 26. a 27. ledna koná mistrovství Evropy v zimním triatlonu. Největší hvězdou výběru je Helena Erbenová. Úřadující světová i evropská šampionka bude v Tartu obhajovat loňské zlato z finského Jamijarvi.

  24. 1. 2013 | Rubrika: Triatlon

 • Českého poháru v zimním triatlonu poprvé ve Žďáru n/S.

  ZTV sobotu 26. ledna se u Pilské nádrže u Žďáru nad Sázavou bude konat již 10. ročník závodu K3 zimní triatlon, který je letos premiérově součástí Českého poháru v zimním triatlonu.

  24. 1. 2013 | Rubrika: Triatlon

 • Golfový relax judisty Krpálka

  KrpálekLukáš Krpálek je s výškou 198 centimetrů a váhou 100 kilogramů přímo předurčen k boji. Dostatečně toho využívá při své profesionální kariéře judisty a dlužno říct, že se mu práce opravdu daří. Úspěchy, které dosud zaznamenal, jsou toho důkazem a právem můžeme tvrdit, že patří k našim nejtalentovanějším judistům. Na konci léta byl na soustředění v Resortu Darovanský dvůr u Plzně a při té příležitosti se rozhodl vyzkoušet také golf. Jak už to tak bývá, tak po prvních neúspěšných úderech se mu dostal pod kůži. Jestli bude ve svém snažení pokračovat? Tak to už je tématem následujícího rozhovoru.

  23. 1. 2013 | Rubrika: Golf

 • Slavnostní ceremoniál a poselství Dakaru 2013

  LopraisBěhem závodu se toho hodně odehrálo. Každý účastník v něm zažíval svůj dakarský příběh. Některé z nich byly šťastné, jiné dokonce tragické, přesto následující byl pro tento ročník určitě výjimečný. Ze startu na trať vyjeli čtyři vozy, za jejichž volantem usedli bývalí vojáci, kteří utrpěli v Afghánistánu vážná zranění a museli podstoupit amputaci končetin. Jejich extrémní projekt, měl za cíl zapojit handicapované do nejtěžší rallye a zároveň potvrdit hlavní myšlenky Dakaru. A tou jsou fascinující schopnosti lidí a obrovská vůle překonávat všechny překážky.

  21. 1. 2013 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Kolomý je pátý. Bonver Dakar Project slaví nejlepší výsledek

  BonverNové společenství českých dakarských závodníků slaví. V Rally Dakar 2013 byl Martin Kolomý (Tatra) pátý a už podruhé nejlepším Čechem, čtyři kamiony – vedle Kolomého Marek Spáčil, Vlastimil Vildman (LIAZ) a Tomáš Vrátný (Tatra) zakončily soutěž v TOP 20 a motorkář David Pabiška (Yamaha) vybojoval sedmatřicátou příčku.

  21. 1. 2013 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Dakarské putování a dobrodružství končí v Santiagu

  LopraisSantiago, hlavní a největší město Chile s 5,5 milióny obyvateli, bylo založeno v roce 1541 dobyvatelem Pedro de Valdivia. Pojmenoval je Santiago de Nueva Extremadura (doslovný překlad zní Santiágo nového konce). O 470 let později se město stává cílem nejtěžšího závodu Dakar 2013. Před tím, ale ještě závodníky čekala poslední 14.etapa a poslední kilometry tohoto fantastického dobrodružství. Rychlostní zkouška nabídla pěkné, široké a rychlé tratě, takže posádky nesměly polevit v koncentraci. Před branami Santiaga pak ještě na jezdce čekal krátký závodní okruh určený pro pobavení diváků. Závodníci se tak mohli předvést při nejrůznějších skocích a driftech. To však byl jen předkrm pro závěrečný slavnostní ceremoniál, který je na programu dnes. Místo konání, Plaza de la Constitución.

  20. 1. 2013 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.