klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Italian Baja 2014

  Galerie - Lenka Sklenáková


  Italské město Pordenone hostilo ve dnech14. až 16. března Světový pohár v rally Cross Country - Italian Baja 2014. Závodníci na morokách, čtyřkolách a automobilech předvedli od pátku do neděle skvělou podívanou na březích řek  Meduna, Cosa a Tagliamento. Celkové vítězství vybojoval Yazeeda Al-Rajhi ze Saudské Arabie, navigovaný němcem Timo Gottschalkem. Z českých závodníků skončil Mirek Zapletal s Maciekem Martonem na 11. místě a Zdeněk Pořízek s Markem Sýkorou na 12. místě. Obě posádky závodí na speciálech H3 EVO v barvách týmu Offroad Sport. Češi se však neztratili především mezi motocykly a čtyřkolkami. Vítězství si odnesl Rudolf Lhotský (Husqvarna TE510), Zdeněk Gottvald (TM Racing 450) skončil na celkovém 7 místě.  

  >> Prohlédněte si fotografie Lenky Sklenákové >>

  29. 3. 2014 | Rubrika: Fotoreport

 • Frintovou trápí naražená žebra.

  FrintováČeská triatlonistka Vendula Frintová se na úvod sezony představila ve dvou závodech Světového poháru. V australské Mooloolabě i v New Plymouth na Novém Zélandu skončila bronzová medailistka z loňského ME na 22. místě. Spokojená s výsledky moc nebyla a to i kvůli tomu, že ji trápí naražená žebra. Více v následujícím rozhovoru.

  27. 3. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Japonský kamikaze složil sedm lidí.

  ČelůstkaTriatlonista Jan Čelůstka o víkendu závod Světového poháru ve městě New Plymouth na Novém Zélandu nedokončil. Důvodem byla hromadná kolize v cyklistické části, kterou způsobil japonský kamikaze. Naštěstí český reprezentant dopadl se sedřenými zády, naraženým loktem a kotníkem ještě dobře. Více v následujícím rozhovoru.

  27. 3. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Jan Černý vstupuje do juniorského mistrovství světa JWRC

  Jan ČernýJan Černý, jeden z nejtalentovanějších rally závodníků v České republice, udělá další krok ve své bohaté kariéře – 3. až 6dubna nastoupí na start Portugalské rally, která je součástí mistrovství světa. Jan pojede v juniorské kategorii JWRC. Světový šampionát se stává jeho novou letošní prioritou, ovšem nadále bude usilovat i o splnění původního cíle, uspět v juniorském mistrovství Evropy JERC.

  18. 3. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Parkurové hobby soutěže začínají už příští týden

  ilustračníUž příští středu začíná na pardubickém dostihovém závodišti série parkurových hobby soutěží. Pořadatelé naplánovali pět termínů v průběhu měsíců března a dubna. Soutěžit se bude vždy ve středu odpoledne.

  14. 3. 2014 | Rubrika: Jezdectví

 • Televizní MotorMIX - Boucles de Spa Legend, Lotyšská rallye

  MotorMixTelevizní MotorMIX ve svém dalším - pátém letošním dílu - přináší tradičně reportáže z různých motoristických disciplín a i tentokrát se hned několikrát podívá i do zahraničí. Obsah prvního březnového dílu je následující, přičemž pořad je ke snadnému stažení k dispozici na internetu.

  14. 3. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.