klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Dvacátý Free Litovel Bobr Cup vyhrál tým Trek

  Bobr CupKrásné počasí, silná konkurence, 252 týmů na startu a vítězství týmu Trek ve složení Pavel Kubričan (běh), Jan Škarnitzl (MTB) a Karel Slepica(kajak), to jsou suchá fakta jubilejního mistrovství ČR v extrémním závodě tříčlenných štafet. Za suchými fakty se však skrývá celkem košaté pozadí. Poprvé ve dvacetileté historii se výsledky měnily po skončení závodu. Na zkrácení tratě bikerů, původně prvních tří týmů, podali protest další závodníci, kteří se umístili v dalším pořadí. Organizátoři i jury protest řešili zhruba tři hodiny a výsledkem bylo připočtení dvouminutové penalizace týmům Ford Opava net (Hübl, Hudeček, Mrůzek) CEPro team (Jan Kohout, Dominik Buksa, Richard Hála) a Neumed (Vojtěch Schneider, Jiří Daněk, Adam Neubert). 

  7. 10. 2014 | Rubrika: Extrémní sport

 • Martin Prokop nakonec v top 10 Rallye de France

  ProkopDo posledního dne Rallye de France vstupovala posádka Jipocar Czech National Teamu z jedenáctého místa celkové klasifikace. Rozestupy před i za ní nenaznačovaly za standardního průběhu čtyř nedělních rychlostních zkoušek možnost polepšit si do bodované top 10 a ani ze zadu Martina Prokopa s Janem Tománkem nedotahoval nikdo, kdo by jejich pozici ohrozil.

  7. 10. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Debnar a Kuříková vítězní v závěrečném závodě aquatlonu

  KuříkováLiberec hostil poslední díl Českého poháru v aquatlonu, což je sport, který kombinuje plavání a běh. V závodě s názvem ELEVEN Aquatlon Liberec 2014 se z vítězství radovali triatlonoví reprezentanti Petra Kuříková a Martin Debnar. Patronem závodu pak byl vynikající liberecký běžec Vítek Pavlišta.

  7. 10. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Enge míří z italské Monzy na finále ADAC GT Masters

  EngeO uplynulém víkendu startoval Tomáš Enge s týmem Reiter Engineering v rámci International GT Open v Monze, odkud se tým vydal k závěrečnému podniku ADAC GT Masters na německý Hockenheimring. Tomáš Enge s Albertem von Thurn und Taxisem zde chtějí bojovat o první desítku.

  3. 10. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Dvacátý Free Litovel Bobr Cup slibuje vyrovnanou bitvu

  Bobr Cup

  Dva dny před startem jubilejního dvacátého ročníku Free Litovel Bobr Cup je přihlášeno 249 tříčlenných týmů. „Registrace on-line už sice skončila ale v pátek i sobotu se zájemci budou moci registrovat i přímo na místě. O konečném množství týmů na startu se rozhodne až v sobotu. Lidé se hodně dívají na počasí. To by tentokrát mělo být dobré a tak se snad ještě další týmy přidají," přeje si za organizátory Tomáš Kutý z TJ VS Litovel. V loňském ročníku vyhrála trojice Radek Hübl, Jaroslav Kulhavý a Tomáš Slovák v barvách týmu Pivovar Litovel/OpavaNet před družstvem Trek a Ford/Exceed.

  3. 10. 2014 | Rubrika: Extrémní sport

 • Legendární trofej Zlatá Přilba vyjede letos od AFI paláce

  Zlatí PřilbaJiž tuto nedělí 5. října po poledni se koná 66. ročník nejstaršího plochodrážního závodu na světě Zlatá přilba města Pardubic. Mezi 10. a 11. hodinou se před AFI Palácem shromáždí čestný doprovod složený z trojice historických automobilů s krásnými dívkami za volantem následovaná 12 motocykly Jawa a desítkami fanoušků na vlastních strojích. Tento průvod poveze trofej podle tradice přímo z klenotnictví, které ji vyrobilo, až na plochodrážní stadion do Svítkova.

  3. 10. 2014 | Rubrika: Motorsport - motocykly

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.