klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Tituly mistrů v zimním triatlonu jsou Grabmüllerová a Jindra

  triatlonTechnicky mimořádně náročná trať spolu s teplotami nad bodem mrazu udělaly ze zimního triatlonu s názvem WinTrial 2015 ve Vimperku ještě obtížnější závod, než se očekávalo. Ve Skiareálu Vodník zvítězili Šárka Grabmüllerová a Pavel Jindra, kteří se tak stali mistry České republiky.

  16. 2. 2015 | Rubrika: Triatlon

 • Martin Prokop 8. v cíli švédské rally

  SwedenPo tří týdenní pauze se kolotoč mistroství světa rallyových vozů opět roztočil. Tentokrát na závodníky čekala legendární a charakterem povrchu náročná Švédská Rally. Oproti minulému roku, kdy panovaly velmi zvláštní podmínky, letos na závodníky čekalo Švédsko, tak jak ho známe. Velké sněhové bariéry, led a nezapomenutelná atmosféra. Na startu závodu nechyběli ani Martin Prokop s Janem Tománkem a vozem Ford Fiesta RS WRC. Martin Prokop začal Švédskou Rally velmi dobře a to i přes problémy s řazením. Vinou neukázněného fanouška, který přebíhal trať, musel Martin Prokop zabrzdit a při rychlém přeřazení přišel o čtvrtý rychlostní stupeň. I přes všechny problémy Martin bojoval o přední příčky, kde ho pár vteřin dělilo od pátého místa. Vyrovnaná jízda tak stačila po prvním dnu na krásné sedmé místo. Závěrečný den nezačal pro českou posádku nejlépe, slovy Martina po první rychlostní zkoušce: „Neměli jsme dobrý start, nejeli jsme v dobrém tempu a čas byl špatný.“

  16. 2. 2015 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Martinice a Dobřany zvou na další závody v motoskijöringu

  motoskijoringTento víkend se pojedou další 2 závody Mistrovství ČR v motoskijöringu „ORION – SHIVA KTM Cup 2015“. V sobotu 14.2.2015 v Martinicích v Krkonoších a v neděli 15.2.2015 v Dobřanech v Orlických horách. Při obou závodech se pojede i Orlický pohár. Díky lepším sněhovým podmínkám se již minulý týden podařilo odjet první dva závody letošního seriálu Mistrovství republiky.

  13. 2. 2015 | Rubrika: Motorsport - motocykly

 • Olympioniky Švarce s Čelůstkou čeká v JAR první závod sezony

  ŠvarcČeští triatlonoví reprezentanti ostřílení olympiádou Přemysl Švarc a Jan Čelůstka se v neděli 15. února představí v prvním ostrém startu letošní sezony. V Kapském městě v Jihoafrické republice změří síly s konkurencí ve sprint triatlonu.

  13. 2. 2015 | Rubrika: Triatlon

 • V Jablonci se bude závodit při svíčkách i ve skiatlonu

  KožíšekNoční sprinty za svitu pochodní i loučí a tradiční nedělní skiatlon odstartuje o víkendu 14. a 15. února již pátý ročník seriálu netradičních běžeckých závodů pro všechny příznivce bílé stopy, který pořádá nejstarší český lyžařský časopis SKI magazín s podporou firem Atomic a Salomon.  

  13. 2. 2015 | Rubrika: Zimní sporty

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.