klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • STŘEDEČNÍ POHÁR HORSKÝCH KOL

  Středeční pohárUž po devatenácté se letos uskuteční Středeční pohár horských kol Apache Bike4u Cup, který tradičně uzavře cyklistickou sezónu v Podkrkonoší. Kalendář seriálu čítá 7 závodů, které se pojedou v Jestřebích horách a okolí. 

  Prohlédněte si fotogalerii P. Jansy

  11. 9. 2014 | Rubrika: Fotoreport

 • OLYMPIA SUPERMOTO NIGHT SHOW se představí už tuto v sobotu !

  supermoto

  Závod OLYMPIA SUPERMOTO NIGHT SHOW PŘESUNUT NA SOBOTU   20. ZÁŘÍ 2014!!!!

  Vzhledem k dosavadnímu špatnému počasí a hlavně s přihlédnutím k bezpečnosti jezdců a úspěšnosti celé akce se pořadatel agentura Forsage ve spolupráci s nákupním a zábavním centrem Olympia Brno dohodli na přesunutí termínu závodu na příští sobotu 20.9.2014. 

  Tradiční „Olympia supermoto night show“ v netradičním zářijovém termínu, to je velké sportovní i adrenalinové lákadlo nejen pro návštěvníky Obchodního centra Olympia, ale především pro motocyklové fanoušky. V sobotu 13. září se znovu v bezprostřední blízkosti Olympie představí nejlepší čeští jezdci supermota, které doplní i účastníci ze Slovenska, Maďarska, Rakouska i Polska. Supermotárdové hvězdy budou střídat jezdci se čtyřkolkami, připravena je exhibice motokaskadérů s freestyle motokrosovým představením Petra Kuchaře a také dvě vystoupení hardrockové skupiny Stejšn. Vstup na akci je zdarma.

  10. 9. 2014 | Rubrika: Motorsport - motocykly

 • Masaryk Racing Days v Brně se chystá na překonání rekordu

  boss gpNejen opravdu nezvykle nabité startovní listiny republikových závodů MMČR na okruzích nabídne divákům Masaryk Racing Days. Do moravské metropole míří nadupané vozy série BOSS GP, kde mimo jiné startuje Marijn Van Kalmthout z Nizozemí na Benetton B197 F1 Judd V10, okruhový rekord se bude zcela jistě otřásat. Čeká nás také finále Eset V4 Cupu.

  9. 9. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • ADIDAS - CONTINENTAL BESKYDSKÁ SEDMIČKA 2014

  ilustračníExtrémní závod Adidas – Continental Beskydská sedmička jako první dokončil tým JulboWay – Adidas ve složení Stanisla Najvert a Petr Žákovský. Cílovou čárou na náměstí Míru ve Frenštátě pod Radhoštěm proběhli v sobotu v 10:46 hodin. Trasu závodu zvládli za 12:08 hodin.

  9. 9. 2014 | Rubrika: Extrémní sport

 • HAMILTON PODRUHÉ VYHRÁL VELKOU CENU ITÁLIE

  HamiltonLewis Hamilton s Mercedesem zvítězil v Monze v domácím závodě, který se odehrál jen půl hodiny jízdy autem od hlavního sídla společnosti Pirelli v Miláně. Hamilton v cestě za vítězstvím vsadil na strategii s jednou zastávkou v boxech, startoval na středně tvrdých pneumatikách P Zero White a pak pro zbytek závodu přezul na tvrdé P Zero Orange.

  9. 9. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.