klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Jitka Rudolfová a Jan Čelůstka vyhráli druhý díl ČP V Příbrami

  triatlonV příbramském areálu Nový rybník se po jarní aquatlonové premiéře v českém poháru, konala i ta triatlonová. Oblíbený sportovní areál s kvalitním zázemím a zkušenostmi z běžeckých závodů a duatlonů, přivítal téměř tři stovky sportovců všech věkových kategorií. V hlavním závodě zvítězil v neděli 19.6. reprezentant Jan Čelůstka a Jitka Rudolfová (za svobodna Šimáková).

  23. 6. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • 24hours OffROAD Maraton Dobřany vyhrál RP Interier s buginou

  foto: J. JonášDevatenáctý ročník nejtěžšího závodu terénních aut ve střední Evropě 24hours OffROAD Maraton se jel uplynulý víkend na Šlovickém vrchu poblíž Dobřan. Přinesl krásné souboje i nečekané zvraty. Absolutní vítězem se s rekordními 124 koly stal RP Interier se speciálem do 1000 ccm s Rostislavem Plným za volantem. Týmu k vítězství pomohl i dakarský matador Dušan Randýsek.

  23. 6. 2016 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • V rakouském Kitzbuhelu se dařilo českým triatlonistům

  ilustračníZávod evropského triatlonového poháru, který se jel o uplynulém víkendu, byl rozdělen na semifinálovou část v sobotu s kvalifikací na nedělní finálový souboj. Za deštivého alpského počasí bojovalo kvarteto českých závodníků. Eliška Zelená finišovala na 16. místě, Žaneta Bajerová o čtyři příčky za ní. V mužském závodě zajel nejlépe z našich Ondřej Olšar na 7. místě, Michal Šimeček doběhl na 22.místě.

  21. 6. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Prague Cup 2016 přivítá 18 týmů z Evropy i USA

  ilustračníV mužské kategorii se o pohár utká šest týmů, mezi nimiž bude letos také česká reprezentace připravující se na červencové ME v Budapešti. Ženská část turnaje je letos zastoupena 12 týmy, kde se střetnou tři evropské reprezentace, tři české kluby, dva evropské kluby a čtyři výběry z USA a Velké Británie.

  21. 6. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • ČEZ Adrenalin Cup již v sobotu 25.6.

  Adrenalin CUpJiž podvacáté se do Beskyd sjedou vyznavači kajaků, běhu v přírodě, paraglidingu a horského kola. V sobotu 25. června na fotbalovém hřišti v Ostravici odstartuje jubilejní ročník závodu extrémních štafet ČEZ Adrenalin Cup. Na start se mimo jiné postaví tradiční účastník tohoto závodu, kajakář Vít Přindiš, ale také běžci na lyžích Dušan Kožíšek s Alešem Razýmem. A ani letos nebude v Ostravici chybět atraktivní závod družstev v běhu do vrchu se sudem piva – osmý ročník Bernard Beskydského šerpy.

  21. 6. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Gabor Tim dokázal zvítězit i v Mostě

  T. PekařTaké nedělní závod obnoveného okruhového seriálu Octavia Cup na mosteckém autodromu, který se jel o tomto víkendu současně se šampionátem cestovních a GT vozů, formulí a prototypů zóny střední Evropy The Most FIA CARS CENTRAL Europe Challenge, nabídl napínavou podívanou. Z obou ostrých měření sil nakonec vyšel nejlépe Tomáš Pekař, který ovládl sobotní klání. V neděli pak dojel druhý, plně tak využil domácího prostředí a parametry svého oblíbeného okruhu. V celkovém pořadí mu patří druhá příčka.

  21. 6. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.