klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Extrémní Bobr Cup oslaví plnoletost

  Bobr Cup 2012

  Měsíc září právě skončil a přijde první říjnová sobota. Ta je už řadu let spjata v outdoorovém sportu s Litovlí a závodem tříčlenných štafet Free Litovel Bobr Cup. Letošní první sobota v říjnu připadá na šestého a toto datum mají výrazně zakroužkováno ve svém diáři všichni milovníci extrémních závodů.

  1. 10. 2012 | Rubrika: Extrémní sport

 • Miřejovský již mistrem sezony, Galia a KM racing team zlatí

  offroad videoŠestý závod seriálu OffROAD Maraton 2012 se jel uplynulý víkend v Drnovicích v okrese Blansko. Závodníci si do sytosti užili náročné, ale krásné, převážně pískové trati. Své zkušenosti a fyzickou přípravu nejlépe zúročili Martin Miřejovský z Teamu Max 2 na čtyřkolce, Dan Galia z týmu RD racing na motorce a dakarský matador Dušan Randýsek s KM racing teamem, který se speciálem do jednoho litru zvítězil absolutně a celkově druhým Bourákům dal šest kol. Letošní favorit Martin Miřejovský již dva závody před koncem sezony získal titul v kategorii Mistr Quad SP, který obhájil z loňského roku.

  28. 9. 2012 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Zlaté sprintové finále pro BRT a Michala Matějovského

  AudiLepší společný závěr projektu s technikou DTM si Michal Matějovský a ani celý Bohemia Racing Team přát už ani nemohli. Pilot v rámci Podzimní ceny Masarykova okruhu totiž po páteční vítězné kvalifikaci vyhrál také sobotní i nedělní sprint. Jezdec nyní s exkluzivní průpravou hodlá pokračovat v další závodnické kariéře.

  24. 9. 2012 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • GP Singapore - NEJDELŠÍ ZÁVOD F1 ROKU

  Po napínavých soubojích od zhasnutí červených světel po odmávání šachovnicovou vlajkou si pilot Red Bullu Sebastian Vettel připsal druhé vítězství v sezoně. Pomohla mu k tomu strategie dvou zastávek v boxech. Vettel byl na startu třetí. Začínal na superměkké směsi P Zero Červená a v průběhu závodu dvakrát přezul na měkkou směs P Zero Žlutá. V cíli měl Vettel náskok devíti sekund před Jensonem Buttonem z McLarenu. Ten poprvé k mechanikům zamířil o čtyři kola později než Vettel. Závod byl nejdelší v roce a byl ukončen po vypršení dvouhodinového limitu, aniž by se stihlo odjet všech vypsaných 61 kol.

  24. 9. 2012 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • MS v Adventure Race 2012 - Francie - medailisté jsou v cíli

  Mistry světa jsou Novozélanďané před dvěma Švédskými týmy.
  1. místo Seagate [NZL] 125h40'
  2. místo Thule [SWE] 129h17'
  3. místo Silva [SWE] 130h8'

  Češi jsou v cíli a na vynikajícím 12 místě za 161 h 3'

  23. 9. 2012 | Rubrika: Extrémní sport

 • BRT SE V BRNĚ CHYSTÁ NA FINÁLOVÝ PODNIK SPRINTOVÉ SEZÓNY

  audi BRTPod názvem Masaryk Racing Days - Podzimní cena se na okruhu u Brna koná tradiční závodní víkend, který je také letošní závěrečnou akcí sprintového mistrovství republiky v závodech automobilů na okruzích. Nechybí zde ani Bohemia Racing Team s pilotem Michalem Matějovským, který se chystá se strojem Audi A4 DTM završit svůj dvouletý projekt s nejvyspělejší závodní technologií.

  21. 9. 2012 | Rubrika: Motorsport - okruhy

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.