klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Bronzoví v předposlední etapě

  LopraisPátek 18. ledna: Copiapó – La Serena
  Spojovací úsek: 294 km
  Rychlostní zkouška: 441 km

  Počáteční úsek v oblasti Camanchaca v úvodních kilometrech byl příkrý, vyšplhat bylo nutné do výšky nad 2600 m. Poté, sjezdem po úbočích do údolí, kde na závodníky čekaly poslední písčité duny letošního Dakaru. Třetina rychlostní zkoušky vedla po písčitých tratích, kde bylo možné útočit. Posledním místem bivaku pro závodníky a jejich doprovody se stalo město La Serena.

  19. 1. 2013 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Je tu finále Dakaru, Kolomý je pátý, v těsném sevření soupeřů

  BonverMartinu Kolomému s Tatrou Bonver Dakar Projectu se včera nepodařilo zaútočit na průběžné stupně vítězů Rally Dakar 2013, naopak si pohoršil o jedno místo. Před dnešním finále, poslední etapou, je pátý. Dvacet minut za Gerardem De Rooyem (Iveco) a čtvrthodinu před Alešem Lopraisem (Tatra).

  19. 1. 2013 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Pozvánka na MČR v motoskijöringu, Želeč,

  motoskijoringPo ne příliš zimním úvodu ledna, ukázala zima příznivcům motoskijöringu přeci jen svou pravou tvář, a tak mohou pořadatelé MČR v této disciplině realizovat, co před sezónou naplánovali. Letošní seriál MČR „ORION – SHIVA KTM CUP 2013" se rozjede na jihu Čech. Konkrétně v sobotu 19.1.2013 v Želči (u Tábora). Tento podnik pořádá Motosport Chýnov ve spolupráci s Obecním úřadem Želeč.

  18. 1. 2013 | Rubrika: Motorsport - motocykly

 • Kolomý dál bojuje s Rusy, Vrátný si „ustlal“ na boku...

  BonverJeště pouhé dvě etapy a je po všem. Rally Dakar 2013 vrcholí nejen svým programem, ale také výjimečně poutavým soubojem v kategorii kamionů, třídě, která je pro české fanoušky tradičně tím hlavním. Martin Kolomý, se svou Tatrou nejrychlejší reprezentant Bonver Dakar Projectu, dál bojuje s ruskou přesilou – třemi piloty vozů Kamaz. Po včerejšku je těsně za nimi.

  18. 1. 2013 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • 12. etapa plná fandění a poslední úsek ala želva

  LopraisTentokrát dakarští účastníci překročili Andy z východu na západ, průsmykem Svatého Františka a vrátili se do pouště Atacama. Organizátoři jim připravili touto dvanáctou tratí snad všechny možné nástrahy, které si jen vůbec lze v maratónské rallye představit. Od písku fesh – fesh až po štěrkové a kamenité cesty, prostě pestrý terén, který byl přímo předurčen pro velký závod a soutěžení těch nejlepších jezdců. Převážná část písečných dun čekala uprostřed rychlostní zkoušky – jejich výška byla majestátná, stejně jako hloubka údolí a kotlin mezi nimi. Velké teplotní rozdíly dělaly problémy hlavně jezdcům na motocyklech, ale prověřily pořádně i techniku automobilů a kamiónů. Rozvodněná Rio Grande, která zapříčinila zrušení zbytku jedenácté etapy, dnes přinesla svízel pouze fanouškům, kteří sledují celý dakarský konvoj.

  18. 1. 2013 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Velká voda začala vířit Dakarem, Kolomý je v sevření ruské floti

  BonverČeká nás ještě větší drama nebo už to stačí? Než Rally Dakar 2013 pozítří skončí, bude se Martin Kolomý, hvězda Bonver Dakar Projectu, pokoušet odolat mocnému ruskému týmu Kamaz. Po včerejší jedenácté etapě, která byla pro rozvodněné argentinské řeky ukončena předčasně, je s Tatrou třetí.

  17. 1. 2013 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.