klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Zašitý triatlet Švarc bojoval jako lev

  ŠvarcPád na kole, tržná rána v obličeji, nemocnice, šití a tři stehy. To byla sobota českého triatlonového reprezentanta Přemysla Švarce v závodě City Triathlon Bratislava. V neděli se pak i se zraněním postavil na start hlavního závodu, který byl úvodním podnikem Českého poháru v olympijském triatlonu a skončil druhý. Po vyhlášení vítězů si všiml, že jeho pohár je určen pro kategorii žen. „Když se daří, tak se daří," komentoval s úsměvem triatlonový víkend na Slovensku.

  21. 5. 2013 | Rubrika: Triatlon

 • MCDOWELL TRIUMFOVAL NA VOLVO WORLD MATCH PLAY CHAMPIONSHIP

  Graeme McDowellJak se očekávalo, ve finále 48. turnajeVolvo World Match Play Championship na překrásném hřišti Thracian Cliffs ukázali jeho účastníci, Greame McDowell a Thongchai Jaidee, to nejlepší ze svého umění v krátké hře. A to už od první jamky, kde Jaidee skončil v bunkeru a nádherným up-and-downem zpět na green dokázal získat polovinu poté, co McDowell zahrál par.

  21. 5. 2013 | Rubrika: Golf

 • Vítězný KB System zdolal téměř 700 kilometrů!

  offroad maratonŠestnáctý ročník 24hodinového závodu terénních aut proběhl uplynulý pátek a sobotu v Dobřanech. Absolutním vítězem se stal KB System offroad team, který ujel 112 kol, neboli 672 kilometrů. V napínavém závěru jen o cca 2 minuty za ním projel cílem KUBI team Geneve, který dlouhou dobu závodu vedl, ale ke konci celodenního maratonu ho zpomalila technická závada a pomoc soupeřům při vyprošťování. Oba týmy patří do kategorie Speciál nad 2000 ccm. Třetí absolutně skončil RTR Projects s 91 koly, vítěz kategorie Speciál do 1000 ccm. Nejrychlejší kolo závodu si připsal dakarský matador Josef Macháček, který ale pro poruchu odstoupil po 35 kolech.

  21. 5. 2013 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • ME v trucktrialu 2013 startuje. Zavítá i do Česka - do Drnovic

  trucktrialZatímco tuzemský šampionát v trucktrialu odstartoval již v závěru dubna ve středočeských Milovicích, evropský startuje o právě nadcházejícím víkendu. Účastníci budou bojovat v náročných terénech ve Francii v tradiční lokalitě u Montalieu-Vercieu. Z českého hlediska stojí za zmínku, že jeden z šesti evropských závodů zavítá letos do Drnovic na Boskovicku.

  20. 5. 2013 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Masters of Dirt „Nomansland“ přichází do Excalibur City

  plakátV zemi nikoho mezi rakouským Klainhaugsdorfem a českým Znojmem bude 31. května 2013 probíhat jedna z nejlepších a nedivočejších freestyle motokrosových show na světě. Masters of Dirt „Nomansland" od Monster Energy přichází do Excalibur City, aby ZDARMA uchvátili české fanoušky nespoutanou dávkou žhavého freestyle motocrossu, BMX, pyrotechniky, krásných děvčat a párty. Akce očekává až na deset tisíc návštěvníků.

  14. 5. 2013 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • OffROAD Maraton: 24hodinový závod nově odstartuje v pátek!

  offroad maratonLetošní šestnáctý ročník nejtěžšího závodu terénních aut ve střední Evropě odstartuje již v pátek 17. května v 16 hodin. Nejlepší posádky offroadových speciálů tak do cíle dojedou v sobotu ve čtyři hodiny odpoledne. Po dvouhodinovce motorek a čtyřkolek si závodníci i fanoušci užijí pořádný rockový nářez pod širým nebem, například se zahraničními kapelami BONFIRE a PRINCE ALFREDO AND THE WARRIORS. Vzhledem k velkému počtu účastníků upozorňujeme na uzavření hlavní příjezdové silnice do Dobřan ve směru od Starého Plzence, kde bude umístěno depo pro motorky a čtyřkolky i parkoviště pro návštěvníky.

  14. 5. 2013 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.