klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • ČT Author Cup 2014

  Author Cup19. ročník závodu horských kol
  11.10.2014 - Josefův Důl v Jizerských horách

  Fotografie Petra Jansy

  12. 10. 2014 | Rubrika: Fotoreport

 • Jachtaři Hykrdovi chybí krůček v vítězství v České námořní rally

  námořní rallyPředpověď počasí na České námořní rallye dnes slibovala největrnější den 18. ročníku. Vítr však ani dnes nepřesáhl hranici 15 uzlů. Na programu byla jedna navigační rozjížďka a jeden karusel. O vítězi se už před dnešním prvním startem zdálo rozhodnuto, brněnský tým Hyveco suverénně vede a může si dovolit i případná zaváhání. Napínavý je na druhou stranu souboj o druhé a třetí místo mezi The Zeitung a SPG.

  11. 10. 2014 | Rubrika: Voda a jachting

 • Enge se s ADAC GT Masters rozloučil osmým místem

  EngeTomáš Enge a Albert von Thurn und Taxis za sebou mají sezónu v ADAC GT Masters. Poslední víkend proběhl na německém okruhu Hockenheimring, kde česko-německé duo obsadilo ve druhé jízdě osmou pozici.
  „Tento víkend byl pro nás jako houpačce. Měli jsme technické problémy, které nás ke konci sezóny provázely podstatně více, než v průběhu roku. Začalo to výměnou motoru hned mezi druhým volným tréninkem a kvalifikací. Kluci stihli vše za dvě a půl hodiny, což byla vynikající práce, když vezmeme v potaz časový stres a jak hodně rozpálené jsou všechny součástky po jízdě,“ hodnotil víkend jezdec týmu Reiter Engineering.

  10. 10. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Běžecký závod „TRIEXPERT VOKOLO PRÍGLU 2014“

  logoUž tuto sobotu 11.10.2014 v 11:00 zazní startovní výstřel V. ročníku běžeckého závodu kolem Brněnské přehrady – Triexpert Vokolo príglu 2014. Letos organizátoři očekávají rekordní účast 2000 běžců.

  Pro velký zájem, byli organizátoři i letos nuceni uzavřít registraci již v průběhu srpna. Jak říká Petr Božek, ředitel závodu: “zájemců je rok od roku víc, ale trať se ne a ne nafouknout”. Ti, kteří se včas nezaregistrovali, tak museli doufat, že získají své vytoužené startovní číslo v rámci přeregistrace od zraněných nebo časově indisponovaných závodníků.

  10. 10. 2014 | Rubrika: Běžecké závody

 • Hrobská jízda 2014

  Hrobská jízdaO víkendu 4.-5.10.2014 pořádal Krušnohorský sportovní klub psích spřežení tradiční závod Hrobská Jízda v Hrobu u Teplic. 

  Prohlédněte si fotografie V. Sýkory

  8. 10. 2014 | Rubrika: Fotoreport

 • Boje o tituly a speciální ceny se zostřují!

  ilustračníPředposlední díl OffROAD Maratonu se jede tuto sobotu 11. října v Janovicích nad Úhlavou. Motorkáři a čtyřkolkáři letos naposledy pojedou tři hodiny, automobilové posádky šest hodin. Šanci vylepšit si skóre dostanou i děti, mladší a starší junioři. Vzhledem k bodovému napětí v mnoha kategoriích půjde o velmi napínavé boje. Tomu bude odpovídat i trať, která stejně jako loni prověří rychlou jízdu i technické dovednosti jezdců. OffROAD Maraton Janovice začíná v 7:00 startem čtyřkolek na tři hodiny. V 10:30 budou o důležité body v sezoně bojovat motorkáři. V obou závodech dospělých startují zároveň i starší junioři na celých 60 minut. Motorky a čtyřkolky si letos naposledy zazávodí celé tři hodiny. V závěrečné Ředhošti je čeká dvouhodinovka, auta čtyřhodinovka. Mezi 14:00 a 15:00 předvedou své offroadové umění děti a mladší junioři na jednodušší trati.  V 15:30 se posádky vozidel všech kategorií vydají do šestihodinového klání. 

  8. 10. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.