klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Zimnímu triatlonu na Pradědu kralovali Jindra a Kalinová

  zimní triatlonPoslední únorový den patřil na Pradědu triatlonistům. Závod s názvem Jesenický zimní triatlon 2015 byl úvodním podnikem seriálu Mezinárodního poháru v triatlonu 2015 a zároveň pátým závodem Světového poháru v zimním triatlonu. V lokalitě Karlovy Studánky – Pradědu v Jeseníkách se z vítězství radovali Pavel Jindra a Slovenka Lubomíra Kalinová.

  4. 3. 2015 | Rubrika: Triatlon

 • FORMULE 1 A PIRELLI: SEZÓNA 2014 V ČÍSLECH

  PirelliPaul Hembery, ředitel oddělení motorsportu Pirelli, vysvětluje: „ Každý rok tradičně zveřejňujeme všechna data, které vypovídají o našem účinkování v sezóně F1. Loni jsme díky zcela nové generaci vozů s velice odlišnou charakteristikou, ve srovnání s těmi předchozími, čelili největší výzvě, která nás potkala od vstupu do F1. Nicméně, navzdory mnoha neznámým faktorů, se nám povedlo naplnit všechny naše cíle a pomoci udělat závody atraktivními, s řadou možností k předjíždění, s rozdílnými strategiemi a v průměru se dvěma zastávkami každého vozu ve Velké ceně. Letošní pneumatiky budou evolucí těch ze sezóny 2014 s jednou naprostou novinkou: superměkkou zadní pneumatikou, která má novou konstrukci a směs. Nové pneumatiky pro sezónu 2015 se poprvé představily při testech v Jerezu a Barceloně, ale doufáme, že se se zájmem ohlédnete zpět za sezónou 2014, jaká byla z pohledu pneumatik.“ 

  2. 3. 2015 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Tomáš Enge odstartuje sezónu 2015 v Austrálii!

  engePo dvouměsíční pauze se český jezdec Tomáš Enge vrací opět do závodního tempa. Letošní sezónu odstartuje neobvykle v Austrálii, kde se s Camarem GT3 týmu M Motorsport zúčastní úvodního podniku místního šampionátu vozů GT na okruhu v Adelaide.

  26. 2. 2015 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Je to úplně super, hodnotí Bílek úspěch v anketě Trenér roku

  triatlonLuboš Bílek je považován za nejlepšího triatlonového trenéra na světě. A není divu. Vždyť pod svými křídly má německé eso – Sebastiana Kienleho. Toho mimo jiné dovedl k dvěma titulům mistra světa v polovičním ironmanovi a vloni i k titulu mistra světa na legendárním ironmanovi na Havaji. Nyní se mu dostalo velké pocty, když jeho jméno zaznělo mezi deseti nejlepšími českými trenéry na slavnostním vyhlášení ankety Trenér roku.

  26. 2. 2015 | Rubrika: Triatlon

 • „ORION - SHIVA KTM CUP 2015“ v motoskijöringu je minulostí

  motoskijoring MartiniceČtyři závody letošního seriálu mistrovských závodů v motoskijöringu rozhodly o vítězích a poražených. Mistrem republiky se stal Lukáš Mohaupt s lyžařem Václavem Hotovým z Orion-RS Petrol Teamu.

   >> Fotogalerie V. Sýkory >>

  20. 2. 2015 | Rubrika: Fotoreport

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.