klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Velkou cenu E.ON v Táboře ovládli Rusové.

  TáborV neděli 31.7. se v jihočeském Táboře konal 33. ročník velké ceny E.ON. Závod byl současně EP juniorů a MČR dospělých na sprinttriatlonových distancích. Početné pole ruských závodníků ovládlo celkové výsledky, česká reprezentantka Tereza Zimovjanová vybojovala bronzovou medaili, Jan Čelůstka skončil pátý těsně před Františkem Linduškou.

  2. 8. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Na TRIPrague kralovali Karel Zadák a Pavlína Švadlenková

  ŠvadlenkováDruhý ročník triatlonového festivalu v srdci metropole měl po pátečním aquatlonu na sobotním programu ranní závod MINI TRIPrague (380 m plavání – 18 km cyklistiky – 4,2 km běhu), kde zvítězil Pavel Wohl. Hlavního závodu na halfironmanských tratích se zúčastnily tři stovky triatlonistů. Z vítězství se radoval Karel Zadák z Triexpertu a Pavlína Švadlenková z týmu Kerberos.

  2. 8. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • V neděli 31.7. odstartuje v Táboře Velká cena E.ON v triatlonu

  TáborJihočeský Tábor hostí svým 33. ročníkem třetí díl Českého poháru v triatlonu. Po Plzni a Příbrami se závodníci v hlavní kategorii utkají na vzdálenostech 750 metrů plavání, 20 kilometrů na kole a 5 kilometrů běhu. Závod bude mít také punc Evropského poháru juniorů a Otevřeného přeboru zaměstnanců vojenské správy.

  30. 7. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Dětský aquatlon zahájil triatlonový TRIEXPERT TRIPrague v Praze

  triatlonV pátek ve tři hodiny odpoledne odstartoval televizní moderátor a triatlonista Stanislav Bartůšek první rozplavbu v rámci aquatlonového závodu. „Letos je na startu víc dětí než vloni, takže jsme rádi,“ řekla spokojeně Lenka Kovářová, předsedkyně triatlonové asociace. Závodilo se v několika věkových kategoriích, podle věku čekala děti různá vzdálenost v bazéně Sokola Tyršův dům, který je jedním z partnerů TRIEXPERT TRIPrague. Závodu se zúčastnily i dvojčata vynikajícího triatlonisty Filipa Ospalého. „Přijel jsem do Prahy s celou rodinou a jsem rád, že i děti mají sportovní vyžití. Plavání ani běh zatím nijak speciálně netrénují, ale oba sporty dělají rády,“ řekl.

  30. 7. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • TRIPrague - na startu bude největší konkurence v historii

  tripragueV pátek a sobotu 29. a 30.7. proběhne v Praze triatlonový víkend, který vyvrcholí hlavním závodem na halfironmanské distanci (1.9km plavání – 90 km cyklistiky – 21km běhu). Na start se chystá tuzemská triatlonová špička s obhájcem loňského titulu Filipem Ospalým. Připraven je bohatý doprovodný program, večer vystoupí známá kapela The Tap Tap na Střeleckém ostrově.

  >> Stáhněte si informace o dopravních omezeních v Praze!

  28. 7. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Simona Křivánková získala stříbro na ME v dlouhém triatlonu

  PoznaňPolská Poznaň hostila o víkendu 23.-24.7. Evropský šampionát na tratích dlouhého triatlonu. Česká reprezentantka Simona Křivánková se po excelentním výkonu v běžecké části maratonu prokousala až na skvělé druhé místo. Trio českých reprezentantů se vešlo do první dvacítky celkového pořadí.

  28. 7. 2016 | Rubrika: Triatlon

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.