klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Daniel Bína skončil na Paralympiádě na 13. místě

  Foto Richard Langdon/World SailingV sobotu 17. září skončila v Riu de Janeiru paralympijská regata. Poprvé v historii se jí účastnil český jachtař. Byl jím Daniel Bína, který závodil ve třídě 2.4m2.

  19. 9. 2016 | Rubrika: Voda a jachting

 • Extrémní horský duatlon KOUTYMAN vyhráli Bednarský a Novotná

  Koutyman 2016V sobotu 17.9.2016 se konal v Koutech nad Desnou 4.ročník závodu v extrémním duatlonu s názvem Koutyman. Závod, který je součástí Českého poháru v terénním triatlonu se jel na vzdálenostech 3.5km běhu, 30km cyklistiky a 9km běhu. Z vítězství se radovali Vojtěch Bednarský a Martina Novotná.

  19. 9. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Jihlava 2016 - Mistrovství ČR a Německa v TruckTrialu

  Truck TrialŠestý závod sezóny 2016 se opět koná na tankodromu Pístov u Jihlavy, ve dnech 24. a 25. 9 2016.

  18. 9. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • V mexickém Cozumelu se bojovalo o Mistra světa

  ZimovjanováV závodě K23 mužů jsme měli dva reprezentanty. Naděje na dobrý výsledek skončily pro Jiřího Kaluse už během plavecké části, kdy v zápalu boje dostal od soupeře pěstí, ztratil brýle a kontaktní čočku. Následně minul bojku, a tak byl v cíli diskvalifikován.  Plavání se naopak povedlo Františku Linduškovi. Fanda se po plavecké části pohyboval v druhé skupině se ztrátou dvaceti vteřin na čelo závodu. Během úvodních dvou cyklistických okruhů zvládla stíhací skupinka náskok smazat a o konečném pořadí se tak rozhodovalo až v běžecké části. I přes pozdní čas startu panovaly v Cozumelu vysoké teploty. ”Díky posunutí startu nebyl běh takové peklo, ale stále bylo vedro. Plavání bylo dobré, na kole jsem se vařil a běh jsem se snažil nepřepálit, abych zůstal ve hře alespoň o první půlku startovního pole," okomentoval své 29.místo František Linduška.

  18. 9. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Závodníci se těší na parádní souboje v písku

  foto: J. Jonᚊestý díl OffROAD Maratonu se jede tuto sobotu 17. září v pískovně v Drnovicích. Jde o jediné klání seriálu, kde si všichni závodníci pořádně užijí i písečné souboje. Motorkáři a čtyřkolkáři pojedou tři hodiny, automobilové posádky pět hodin. Na své si přijdou i děti, mladší a starší junioři. Vzhledem k bodové vyrovnanosti v mnohých kategoriích a atraktivnímu prostředí se mají diváci nač těšit. Snad i s trochou deště, který by byl po prašných závodech příjemných zpestřením.

  16. 9. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Carboniacup se přiblížil Slovakiaringem do finále

  Carbonia CupV pořadí již šestý letošní závod Carboniacupu hostila letos už podruhé Orechová Potoň na Slovensku, neboli autodrom Slovakiaring, který poslední dobou přitahuje velké akce v závodech na okruzích. Nesměl zde chybět ani Carbonia cup, který se šestým dvojzávodem přiblížil svému finále, tedy poslednímu závodu sezóny 2016, který se pojede na domácí trati v Mostě 9.10.

  15. 9. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.