Třetí den Dakaru byl hodně drsný. Bonver Dakar Project pokračuje komplet

Byla jen o kilometr delší než předchozí rychlostní zkouška, ale o délku ve třetí etapě Rally Dakar nešlo. Byla nejdrsnější z dosavadního průběhu soutěže. Hlavně pro mimořádně těžké duny. Celý Bonver Dakar Project ale všechny nástrahy 3. etapy Pisco – Nazca překonal a pokračuje dál!

Bonver Dakar Project

Za stáj dnes přinášíme hlas Martina Kolomého, zatím nejlepšího pilota týmu v kamionech. S Tatrou se drží na šestém místě: "Třetí etapa byla těžší než předchozí, dun nebylo hodně, ale přibyly v nich trialové pasáže, které bylo nutné sjíždět hodně opatrně. Pro některé už to byla pořádná očistná kůra. Jediný technický problém jsme zaznamenali už na 80. kilometru, kdy se nám utrhla výfukové příruba turbodmychadla, potřebný díl jsme bohužel neměli. Museli jsme proto zastavit a do cíle jet volněji a mírně ztratili. Není to ale zásadní potíž, mechanici to v bivaku opraví a v pohodě budeme pokračovat dál. S novým motorem Caterpillar od Buggyry jsem velmi spokojený. Má ohromný točivý moment a skvěle táhne hlavně na dunách. Výkon nás krásně podrží ve výjezdech až nahoru. Navíc je agregát lehčí a auto je s ním ovladatelnější a hbitější."

Bonver Dakar Project (www.bonverdakarproject.com) vznikl pro Rally Dakar 2013 spojením stájí Czech Dakar Team, KM Racing a Dakar Holland Team.

Bonver Dakar Project Bonver Dakar Project po 3. Etapě Pisco – Nazca:
Spojovací úsek: 100 km
Rychlostní zkouška: 243 km

Kamiony:
6. Kolomý (Czech Dakar Team/Tatra) -35:15 na prvního
11. Valtr (KM Racing(LIAZ) -1:13:28
14. Vrátný (Czech Dakar Team/Tatra) -1:30:59
18. Spáčil (Czech Dakar Team/LIAZ) -2:01:45
19. Vildman (KM Racing/LIAZ) -2:01:87
33. Schoo (Dakar Team Holland Team/Tatra) -3:54:54

Motocykly:
50. Pabiška (KM Racing/Yamaha 450) -1:00:02
80. Veselý (Czech Dakar Team/Yamaha 450) -1:42:20

Media Bonver Dakar Project

Přidat komentář

dvě plus dvě

Přehled komentářů

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.