TV ohlédnutí za dramatickými závody FIA CEZ na Hungaroringu

Nový promotér letošní středoevropské zóny v závodech automobilů na okruzích, v rámci které se jede také český šampionát ve stejné disciplíně, myslí i na medializaci a propagaci tohoto seriálu. To doposud nebylo zvykem. Kromě tiskových zpráv a samostatných webových stránek seriálu s články i fotografiemi,  zajišťuje i videoreportáže.

Hned po úvodním závodu na maďarském okruhu Hungaroring byla odvysílána patnáctiminutová reportáž v tradičním motoristickém magazínu Svět motorů v České televizi. Další reportáž, tentokrát dvojnásobné délky, bude brzy odvysílána v televizi Sport5, přičemž půlhodinový záznam z průběhu závodů i s řadou rozhovorů je již nyní k vidění také na Youtube.

Pořad moderuje v motorismu zatím neznámá tvář – brněnská činoherní a muzikálová herečka a zpěvačka, známá dabérka a moderátorka Jana Musilová   (www.janamusilova.cz ). Na výrobě a přípravě komentářů se podílí zkušený motoristický novinář Pavel Jelínek, který má naopak v této branži dvacetileté zkušenosti.

Premiéra pořadu na televizní stanici Sport5 byla odvysílána ve čtvrtek 12. května 2016 v 18,30 hodin, první repríza pak následující den v 9,30 hod. (více na:  http://sport5.cz/tvprogram/).  V tuto dobu se již účastníci šampionátu sjížděli na další z okruhů F1, rakouský RedBull Ring u Zeltwegu, na kterém se ve dnech 13. až 15. května 2016 uskutečnil další podnik středoevropského a zároveň českého  šampionátu.

FIA Central European Zone 

Seriál závodů na středoevropských okruzích vypsaný pro formulové i cestovní vozy, rozdělené do několika divizí. Součástí závodů je jak český šampionát, tak i šampionáty dalších států středoevropské zóny. V rámci České republiky se uskuteční závody na okruzích v Mostě a Brně.

http://fia-cez.com/ 

Internetové stránky, které se věnují výhradně tomuto šampionátu. Nabízejí články o průběhu jednotlivých závodů, výsledky, informace pro jezdce a soutěžící, fotografie a půlhodinová videa s rozhovory s českými i zahraničními závodníky.

Realizační tým:

Pavel Klein - kamera , střih, režie

Jana Pavesková, kamera

Radek Kudrna, kamera

Jana Musilová - komentáře, rozhovory

Pavel Jelínek - tiskové zprávy, komentáře, rozhovory !


Připravil : Pavel Jelínek, http://fia-cez.com/

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.