Stovky obytných aut a karavanů pod jednou střechou

For Caravan a For Boat - veletrhy pro milovníky volnosti, nezávislosti a svobody 

Jubilejní desátý ročník výstavy FOR CARAVAN nabídl od 8. do 10. března 3 haly nabité novinkami ze světa nezávislého cestování a kempování. Na své si přišli jak zkušení nomádi, tak i začátečníci, kteří se na svou první cestu teprve chystají. K vidění byly desítky obytných aut, karavanů  a přívěsů všech cenových kategorií. Prohlédnout si tak bylo možné i nejluxusnější vozy, o kterých třeba jen sníte. Většího zastoupení se letos dočkaly vestavby do aut, které se v posledních letech těší čím dál větší oblibě. Na veletrhu v letošním roce nechyběly firmy jako Burimex, Caravan Metropol, Blue Rent, HYKRO, FINASO, J.M.Trade nebo Campingworld Neugebauer. 

Malou, ale zajímavou expozici zde předvedl Autoklub České republiky - Asociace Caravan clubů AČR. Zde si návštěvnící mohli prohlédnout několik zástupců historických obytných automobilů a karavanů.

FOR BOAT: jediný veletrh vodních sportů v ČR

Není tajemstvím, že Češi jsou jedni z největších milovníků vody. Taková koncentrace surfařů, mořeplavců a jachtařů v zemi, která nemá moře, je výjimečná. Ti, kteří si neumí představit léto bez vody, si jistě nenechali ujít třetí ročník výstavy lodí a vodních sportů FOR BOAT. Tři haly nabité motorovými čluny, plachetnicemi, jachtami, skútry nebo surfy ukázaly průřez tím, co dnes trh nabízí.

Velmi zajímavý byl i stánek českého výrobce JetSurfů. Disciplíny, která se stále více prosazuje mezi milovníky rychlosti a adrenalinu. Propagátorem jízdy na Jetsurfu je Jakub Kornfeil, úspěšný jezdec seriálu MotoGP ve třídě Moto3.

Letňanské výstaviště nabídlo všem milovníkům vodních sportů kompletní přehlídku od oblečení a doplňků pro vodní sporty přes motorové čluny, lodě, plachetnice a vodní skútry až po luxusní jachty. K vidění byla pestrá nabídka firem Marine, Česká lodní doprava, Wavy boats, Dock Marine, Ral vodní skútry, Yamaha Motor a mnohých dalších. 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.