klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Exterémní "eXtrememan 2013"

  extremanLetošní závod ovlivnily povodně, kdy někteří závodníci ze zatopených oblastí nemohli na M ČR přijet. Také přívalová bouřka měla vliv na závod. Pro závodníky nejnáročnějšího sportovního podniku jednotlivců v Evropě pořadatelé vylepšili disciplínu a potápění v ledové vodě (7 st.C) v zatopeném lomu nutností poznat ve tmě po hmatu potopenou indícii.

  14. 6. 2013 | Rubrika: Extrémní sport

 • V Ostrově se rozhodne o mistrech ČR v XTERRA triatlonu

  xterraV sobotu 15. června se v Ostrově koná třetí díl Českého poháru Xterra v terénním triatlonu a vítězové se stanou mistry České republiky. Kromě titulů domácích šampionů jsou ve hře i dva sloty na mistrovství světa Xterra, které se každoročně koná na Havaji. Ozdobou závodu bude dálkový běžec na lyžích Stanislav Řezáč, loňský vítěz ankety Král bílé stopy, pro kterého to bude premiéra v tomto typu závodu.

  14. 6. 2013 | Rubrika: Triatlon

 • Ospalý versus Vabroušek

  OspalýV neděli 16. června pokračuje v Račicích svým třetím dílem Český pohár v olympijském triatlonu a závod je také Akademickým mistrovstvím České republiky. Koná se na tratích 1,5 kilometru plavání, 40 kilometrů na kole a 10 kilometrů běhu.

  14. 6. 2013 | Rubrika: Triatlon

 • O víkendu byl zahájen 22. ročník NFLL

  Národní fieldlakrosová liga sice kvůli povodním přišla o své páteční zahajovací utkání, ale fanoušci a hráči lakrosu se mohli těšit na víkendové pokračování, na jehož programu přírodní živel nic nezměnil.

  laxZahájení již 22. ročníku nejvyšší fieldlakrosové soutěže v České republice tak zařídilo vloni třetí Jižní Město proti čtvrté Slavii Praha. Jižní Město od úvodních sekund utkání nenechalo nikoho na pochybách, kam letos míří, a po úvodní desetiminutovce vedlo nad nekompletní a zakřiknutě působící Slavií už 4:1, aby do první přestávky zvýšilo své vedení až na 7:2. Slavia se v téměř tropickém počasí nezmohla na žádný velký odpor, a tak soupeřem hráčů z jižní části Prahy mohli být jen oni sami. Ještě do poloviny na hřišti dominovali a sešívaným odskočili na 11:3. Ve druhé části hry ovšem z jejich hry vyprchalo nadšení. Slavia sice dokázala vyhrát miniutkání ve třetí čtvrtině 2:3, ale na celkovém dojmu z jejího vystoupení a hlavně výsledku utkání to nic nezměnilo.

  12. 6. 2013 | Rubrika: Míčové sporty

 • Erbenová s Jindrou ovládli druhý závod Českého poháru Xterra

  JindraV sobotu 8. června se v Hořicích v Podkrkonoší konal druhý závod Českého poháru Xterra. Po nedávných povodních nebyla ani stopa a sluníčko bylo tam, kde má být. Náročná trať terénního triatlonu přilákala do Hořic desítky závodníků, kterým kralovali Helena Erbenová a Pavel Jindra.

  12. 6. 2013 | Rubrika: Triatlon

 • D+D REAL Czech Challenge Open 2013

  D+D REAL Czech Challenge Open 2013Turnaj D+D REAL Czech Challenge Open 2013 se konal ve dnech 6. až 9.6. na hřišti Golf&Spa Kunětická Hora. V ideálním golfovém počasí do turnaje nastoupilo 156 hráčů. A hned první den jich 94 zahrálo par či lepší výsledek. Druhé kolo rozhodlo o tom, kdo projde cutem a kdo bude odjíždět domů. A mezi těmi šťastnějšími, kteří nastoupí v následujících kolech, je i trojice Čechů. Shodou okolností všichni tři startovali na pozvání promotéra – společnosti RELMOST. Byli to Ondřej Lieser, Lukáš Tintěra a Stanislav Matuš.

  12. 6. 2013 | Rubrika: Golf

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.