klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Nejtěžší offroad závod v Evropě startuje již v sobotu!

  ilustračníDevatenáctý ročník nejtěžšího závodu terénních aut ve střední Evropě 24hours OffROAD Maraton startuje tuto sobotu 18. června v pravé poledne na Šlovickém vrchu poblíž Dobřan. Offroadové týmy se opět pustí do celodenního boje s nástrahami trati, vlastními silami i výdrží techniky. Dobřanské klání často rozhoduje o vítězi celého seriálu OffROAD Maraton.

  17. 6. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Směrem do Mostu míří placky i nový Octaviacup

  ilustračníTento víkend se v Mostě koná The FIA Cars Central Europe Challenge, kde pojede nejen republikové mistrovství plechových aut a formulí, ale také znovuzrozený Škoda Octavia cup 2016, či prototypy ze Sports Car Challenge. Mostecký okruh slaví 33 leté výročí a při této příležitosti uvidí diváci nejen exhibici starší závodní techniky, ale také výstavu Interserie 1970, kde se dá i ledacos koupit, třeba retro plakáty. Děti, ani dospělí nepřijdou při návštěvě autodromu zkrátka, čeká je bojová technika, taxi jízdy, ale i skákací hrad nebo dětské dopravní hřiště.

  16. 6. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Zklamaný Prokop na Rally Italia Sardegna jedenáctý

  Prokop na SardiniiJediný současný dlouholetý účastník seriálu MS v rally, přímo v její královské kategorii WRC, a pilot s nejlepším výsledkem českého závodníka ve světovém šampionátu Martin Prokop musel ještě před startem své oblíbené Rally Sardegna spolknout hořkou pilulku v podobě pětiminutové penalizace od Mezinárodní Automobilové Federace za nahlášené poškození jedné z plomb na rezervním diferenciálu, který má tým uložen ve svém servisním zázemí. Celou soutěž tak jen dotahoval propastnou ztrátu a hlavou se mu honily myšlenky na odstoupení ze závodu a pošetření závodního speciálu Ford Fiesta RS WRC.

  16. 6. 2016 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Centrum české metropole opět zaplaví triatlonisté

  tripragueV sobotu 30. července bude Praha opět v obležení triatlonistů. V historickém centru a jeho okolí proběhne druhý ročník mezinárodního závodu s názvem TRIEXPERT TRIPrague. Hlavní závod na tratích polovičního ironmana odstartuje ve 13 hodin a bude mistrovstvím České republiky. Na své si přijdou i sportovní nadšenci, kteří si chtějí triatlon vyzkoušet. Závod na zkrácených tratích s názvem MINI TRI startuje v 9 hodin. Nebude chybět bohatý doprovodný program ani EXPO, na kterém si přítomní budou moci otestovat i zhodnotit aktuální zdravotní stav.

  16. 6. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Víkendové závody na Autodromu uvede spanilá jízda

  ilustračníPři spanilé jízdě Mostem se v pátek 17. června v podvečer představí fanouškům aktéři víkendového souboje cestovních vozů a formulí zóny střední Evropy a obnoveného okruhového seriálu Octavia Cup, jež hostí areál mosteckého autodromu. Kolona závodních speciálů projede tradičně městem na 1. náměstí, kde je připravený krátký program s hudebním vystoupením a autogramiádou jezdců.

  16. 6. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Praha zažila Taxijízdu života, pasažéry čekalo milé překvapení

  taxijizdaživotaNeobvyklý zážitek čekal na některé z obyvatel či návštěvníků Prahy, kteří si v pondělí 13. června objednali odvoz taxislužbou Profi taxi. Při troše štěstí pro ně přijel ve speciálně vyzdobeném závodním speciálu Subaru Impreza WRX STI společnosti AUTODROM MOST úspěšný automobilový jezdec, dvojnásobný šampion evropského mistrovství okruhových tahačů David Vršecký. „I když má auto silný motor a závodní sedačky a David měl kombinézu, zákazníci nemuseli mít obavy. Jel sice ostřeji, dodržoval ale pravidla silničního provozu,“ ujistila eventová manažerka mosteckého autodromu Tereza Zajíčková.

  14. 6. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.