Pozvánka na 31. ročník triatlonu a ocelového muže Šťáhlavice

Toto již tradiční sportovní klání, kterého se každoročně účastní kolem stovky závodníků z celé republiky se uskuteční v sobotu 23.srpna 2014 s prezencí od 7.30 do 10.00 hodin na hřišti TJ Sokol Šťáhlavice.

Celkem proběhnou 4 závody, ze kterých si vyberou jak vrcholoví sportovci, tak i rekreační a méně trénovaní.

Uskuteční se silniční  triatlon  o pohár Fy REALITNÍ KANCELÁŘ  PUBEC s.r.o. (300 m plavání /40 km kolo/6 km běh), dále terénní (horský) triatlon o pohár Fy K&V ELEKTRO a.s. (300 m plavání/17 km kolo/6km běh), pro ty méně trénované pak malý triatlon o pohár Fy Silba–Elstav s.r.o. a  Triostav, spol. s r.o. (100 m plavání/6 km kolo/1 km běh).

 ilustrační

Navíc je připraven oblíbený ocelový muž-žena o pohár Fy ELVAL ENERGY s.r.o (40 km kolo silnice/běh 6 km/benschpress–bicepsový zdvih na hrazdě–leh-sed). Všechny závody proběhnou v několika věkových kategoriích, zvlášť pro muže a ženy.

Závodníci se mohou přihlásit až do tří závodů s tím, že plavání a běh absolvují jen jednou.

 ilustrační

Po závěrečném ceremoniálu se pořadatelé těší na společné posezení s občerstvením, živou hudbou a tancem k oslavě všech borců, kteří se závodů účastnili. 

Úplné informace, včetně propozic a přihlášek najdete na internetových stránkách www.sokolstahlavice.cz, nebo na telefonu 607 226 755.

Výkonný výbor TJ  Sokol Šťáhlavice

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.