MMA galavečer Fusion Cage Fight

V brněnském Bobycentru se ukáže nejen česká elita, ale své umění představí i řada bojovníků ze zahraničí - již v pátek 4.3. večer.

Turnaj Fusion Cage Fight 7 patří v rámci české scény mezi největší MMA turnaje vůbec a dlouhodobě se těší značné popularitě. O velkém zájmu fanoušků svědčí fakt, že brněnské Bobycentrum je již nyní beznadějně vyprodané.

Bouřlivou domácí podporu si jistě užije Petr Beránek, proti kterému se v oktagonu postaví Rene Wollinger. Zajímavostí je, že většinu vítězství a všechny prohry rakouského reprezentanta dosud končily KO, tudíž jeho zápasy ještě nikdy nerozhodovali bodoví rozhodčí.

Mezi hlavní hity večera bude patřit i souboj karlovarského zápasníka MMA Tomáše "Thora" Kužely, který získal v loňském roce hned dva titulové pásy. Do cesty se mu ale postaví soupeř nejtěžšího kalibru, veterán prestižní organizace UFC Marcin "BOMBA" Bandel, jenž přijede do Brna s jasným cílem, získat cenný Thorův skalp.

Úplný vrchol galavečera pak obstará souboj dvou vycházejících hvězd české a slovenské scény. Ve váze do 82,5kg se podle pravidel K-1 potkají domácí Matěj Peňáz a slovenský Adrian Valentín.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.