CREVENTIC SERIES powered by Hankook pokračuje dvěma závody v Itálii

Itálie bude další zastávkou pro dva podniky CREVENTIC série powered by Hankook. Slavný Autodromo Enzo e Dino Ferrari v Imole bude hostit pátý díl 24 h SERIES, powered by Hankook. Závod 12H IMOLA zde proběhne od 30 června do 1. července 2017. O týden později, se seriál závodů přesune na pobřeží Jadranu, kde se uskuteční třetí závod 24H SERIES TOURING CAR ENDURANCE (TCE) powered by Hankook. Podnik 24H MISANO se pojede od 7. do 9. července 2017.

Petr Frýba and Boost Racing Images

Hankook 12H IMOLA, další nový okruh v sérii

Autodromo Enzo e Dino Ferrari v Imole má dlouhou tradici. Byl otevřen v roce 1953 na základě iniciativy Enzo Ferrariho. Mnohokrát hostil významnou Grand Prix San Marino Formule 1. Zažil nejeden závod sportovních aut, vozů GT a motocyklové závody různých šampionátů. V letošním roce, bude slavý okruh, v krásném regionu Emilia Romagna, poprvé hostit závod 24H SERIES powered by Hankook.

Petr Frýba and Boost Racing Images

Hankook 24H MISANO, druhý závod na 24 hodin pro TCE SERIES

Týden po závodě v Imole, bude hostit třetí kolo 24 H ENDURANCE TOURING CAR SERIES powered by Hankook okruh v Misanu World Circuit Marco Simoncelli. Misano, leží na pobřeží Jaderského moře, je také nový v kalendáři CREVENTIC série. Po závodu v Silverstone je italský okruh druhým 24hodinovým podnikem letošního ročníku 24H TCE série a součaně mezníkem poloviny sezóny.

Foto: Petr Frýba and Boost Racing Images

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.