Baseballisté ocení brněnské hasiče i sportovní hrdiny

Velmi netradiční akci připravil klub dvacetinásobného baseballového mistra Draků Brno. Tento v pátek vzdá hold hasičským záchranným sborům, a navíc chystá autogramiádu dalších sportovních hrdinů, mezi kterými nebudou chybět hokejisté Komety Brno!

heroes day

Celá akce nese příznačný název „Heroes Day“ a uskuteční se v rámci tradičního derby mezi dvěma nejúspěšnějšími českými baseballovými kluby - Draky a Technikou. Tyto dva týmy se podělili o třiadvacet ze čtyřiadvaceti českých extraligových titulů. Už jen to samo by bylo dostatečnou pozvánkou k navštívení Městského baseballového stadionu v Komárově.

Jenže aktuální mistr se rozhodl po vzoru jiných soutěží ocenit místní hrdiny. Proto v rámci „Heroes Day“ baseballisté ocení práci hasičů a také dalších sportovních hrdinů města Brna. V areálu baseballového stadionu tak budou k vidění další úspěšní sportovci moravské metropole. V rámci autogramiády, která se bude konat v průběhu zápasu, budou moct fanoušci získat podpis hráčů Komety Brno, BK Handicap Brno, BK Valosun Brno a VK KP Brno. Navíc držitelé permanentek všech těchto týmů budou mít vstup zdarma.

PROČ V PÁTEK PŘIJÍT?

„Heroes Day“ slibuje nevšední sportovní a kulturní zážitek. Důvodů proč v pátek večer navštívit Městský baseballový stadion je víc než dost. „Program a exhibice hasičů bude zaměřená hlavně pro pobavení všech dětí a mladších baseballových hráčů. A na autogramiádu snad zamíří i všichni fanoušci brněnského sportu, autogramiáda s top týmy je určitě velké lákadlo. Kvalitní baseball s naším rivalem Technikou je zárukou. Přijďte si všichni užít fajn večer. Těším na vás,“ zve na páteční utkání Jakub Hajtmar, druhá meta brněnských Draků.

heroes day

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.