Kuba Evropu převálcovala, ale Evropa jí to zadarmo nedala

Více než dva tisíce diváků do posledního místa zaplnilo pražský Palác Lucerna, aby si nenechali ujít sportovní událost, která nemá v novodobé historii České republiky obdoby. Přihlíželi nelítostným soubojům evropských top boxerů, kteří vyzvali hvězdnou kubánskou reprezentaci. Po dlouhých třiceti letech mohli kubánské boxery vidět v Praze naživo.  

„Chtěl bych divákům poděkovat za jejich vysokou účast a nasazení při fandění. Jejich přítomnost dodala celému večeru na drivu. Podle ohlasů show ještě předčila jejich očekávání a já věřím, že i v budoucnu dokážeme v České republice zorganizovat boxerskou akci na podobné, nebo třeba ještě vyšší úrovni,“ říká Ladislav Kutil, bývalý špičkový boxer a jeden z hlavních organizátorů celé show.

Galashow Evropa versus Kuba nabídla strhující podívanou na světovou boxerskou špičku. Nebyla nouze o do poslední chvíle naprosto vyrovnané souboje, ale naopak ani o jasné potvrzení favoritů jednotlivých zápasů. Z mezikontinentálního duelu vzešel vítězně tým Kuby, když na zápasy porazil Evropu.

Kompletní výsledkovou listinu najdete zde.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.