klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Radvanicemi profičí motorky i sajdkáry!

  motoMotorističtí fanoušci z Ostravy a okolí si již tento víkend, 12. – 13. července, přijdou na své! V Ostravě-Radvanicích proběhne 6. ročník mezinárodních závodů silničních motocyklů a sajdkár, a to na přírodním okruhu Františka Bartoše, dlouhém 3,5 km. V sobotu od 9 do 19 hodin proběhnou na trati tréninky motocyklů a sajdkár v sedmi kubaturách od 125 do 800 ccm. Samotný závod bude odstartován v neděli v deset hodin dopoledne. Mezi soutěžícími budou motocykloví jezdci z celé republiky, ale i závodníci z Rakouska, Německa, Švédska, Francie, Austrálie, Slovenska a dalších zemí. Chybět nebude ani účastník Tourist Trophy na ostrově Man Michal Dokoupil, dále vicemistr světa z roku 1979 v kategorii historických motocyklů švýcarský jezdec Rolf Blatter a dokonce i několik žen. Závody všech tříd budou parádní podívanou, třešničkou na dortu však zcela jistě bude finále mistrovství ČR Supermono do 800 ccm, které začne v neděli v 16. 30 hodin.

  11. 7. 2014 | Rubrika: Motorsport - motocykly

 • InstaForex Loprais Team směřuje do Polska

   Již v neděli 13. července odstartuje z prvního bivaku Glebokie Rallye Breslau 2014. Hned první etapa je rozdělena do dvou částí, přičemž ta druhá – noční RZ pod názvem LAZER NIGTH flights startuje o půlnoci!

   

  10. 7. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Opava po 20 letech uvidí špičkový triatlonový závod

  OspalýV sobotu 12. července pokračuje v Opavě Český pohár v olympijském triatlonu. Do tohoto města se vrcholový triatlon vrací po dlouhých dvaceti letech jako čtvrtý díl prestižního seriálu. Na start závodu s názvem Model triatlon Opava se postaví i elitní český reprezentant Filip Ospalý, pro kterého to bude jediný celý triatlon, který v letošní sezoně v České republice absolvuje.

  10. 7. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Brno GP REVIVAL - formule F1

  F1Brno Grand Prix Revival - jedinečná příležitost vidět skutečné historické závodní vozy v reálném závodě. FIA Masters šampionát historických formulí F1 je setkání vozů vyrobených před rokem 1985, automobilů s třílitrovým motorem, které jezdily po tratích Velkých Cen v letech 1966 až 1985. Závod je emotivní událostí, kde vozy musí jet v původním barevném provedení a poskytují obrovskou podívanou stejně jako v dobách své největší slávy.

  8. 7. 2014 | Rubrika: Fotoreport

 • HAMILTON ZVÍTĚZIL V DOMÁCÍ VELKÉ CENĚ

  RosbergPilot Mercedesu Lewis Hamilton získal ve Velké ceně Velké Británie své 27. vítězství v kariéře, když v napínavém duelu s týmovým kolegou Nicem Rosbergem, ve kterém strategie hrála klíčovou roli, zvolili taktiku dvou zastávek v boxech.

  7. 7. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Čtvrtý závod Českého poháru v dlouhém triatlonu pro Candrovou

  startV sobotu 5. července se ve slovenských Bátovcích konal polovičním ironman s názvem Slovakman 113, který byl čtvrtým dílem prestižního seriálu FORD CZECHMAN TOUR Českého poháru v dlouhém triatlonu. Z vítězství se radovali Karol Džalaj ze Slovenska a ženám kralovala česká triatlonistka Jana Candrová. Triatlonisté hodně mluvili o své kolegyni z branže Petře Krejčové, která po nehodě při cyklistickém tréninku leží od minulého víkendu na jednotce intenzivní péče. Přáli jí, ať bojuje, drží se a ať je co nejdříve zase mezi svými.

  7. 7. 2014 | Rubrika: Triatlon

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.