klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Vstávat v půl třetí ráno? To není žádný med!

  PlintovičMožná by se na úvod hodilo říct, tak co sporťáku, už máš chlapa? Tahle legendární věta z pořadu Tele Tele „poškodila“ mnoho sportovních moderátorů v zemi. Petr Plintovič, kterého mimochodem znám ze svého působení v Radiožurnálu, si pořad pochvaluje a bere to samozřejmě s humorem. Petr Plintovič je moderátorem Sportovních novin v televizi NOVA a zároveň také editorem. Známe se už nějaký pátek a tak jsem si řekl, že by nebylo špatné prověřit jeho golfové kvality. Mé pozvání přijal a tak jsme se setkali na golfovém hřišti v Darovanském dvoře.

  30. 6. 2016 | Rubrika: Golf

 • Poslední velká jachtařská regata před olympiádou

  O. TeplýNejvětší německá regata skončila v neděli 26. června medailovými rozjížďkami olympijských tříd. V poslední velké regatě před olympiádou se do finále probojoval pouze Ondřej Teplý ve třídě Finn. Bohužel ve finálové jízdě zaznamenal předčasný start, takže si již nepolepšil a skončil šestý.

  29. 6. 2016 | Rubrika: Voda a jachting

 • Sportovní liga základních škol rozhýbala 113 000 žáků

  sportovní ligaVýborný a motivační způsob, jak zapojit školní mládež do pravidelné sportovní činnosti, ideální prostředek k objevování nových talentů a budoucích hvězd i nejpřirozenější cesta, jak doplňovat tělovýchovné jednoty a kluby novými zájemci. Právě tyto atributy zdobí Sportovní ligu základních škol o Pohár ministryně školství, jejíž druhý ročník před nedávnem skončil. Do soutěží v šesti vybraných sportech se od loňského září zapojilo v 9 029 školních družstvech celkem 112 940 starších žáků a žákyň z vyšších tříd II. stupně základních škol nebo odpovídajících ročníků víceletých gymnázií z celé České republiky.

  29. 6. 2016 | Rubrika: Běžecké závody

 • Vrátí se jezdecká legenda na Velkou Pardubickou?

  foto: Jana SyručkováVrcholem horkého sobotního odpoledne na pardubickém závodišti byl druhý kvalifikační dostih pro letošní 126. ročník Velké pardubické Memoriál Mjr. Miloše Svobody. V sedle Rabbit Hawk Winga se po roce a půl vrátil na dostihovou dráhu osminásobný vítěz Velké pardubické žokej Josef Váňa starší.

  28. 6. 2016 | Rubrika: Fotoreport

 • Krkonoše Amerikou 2016

  Krkonoše AmerikouNetradiční setkání majitelů amerických vozidel na náměstí horského městečka Vrchlabí. 

  28. 6. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Mostecký automotoklub hledá nové okruhové šampiony

  Octavia cupSen stát se automobilovým závodníkem si mohou splnit chlapci a dívky a mladí muži a ženy ve věku od 15 do 27 let. AUTOMOTOKLUB MOST ve spolupráci se společností AUTODROM MOST pro ně totiž připravil soutěž nazvanou „Hledá se nový okruhový šampion“. První kolo zajímavého klání s příchutí adrenalinu přivítá areál autodromu už ve čtvrtek 7. července. Přihlásit se může prakticky každý občan ČR v dané věkové kategorii, finanční nároky spojené s účastí jsou minimální.

  28. 6. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.