klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Šéfka triatlonu představila plány pro 2016

  Předsedkyně České triatlonové asociace Lenka Kovářová prozradila, na co se všichni fanoušci triatlonu mohou v roce 2016 těšit. Vrcholem sezony bude olympiáda v Riu a Kovářová doufá, že se do Brazílie probojují alespoň dva triatlonoví reprezentanti.

  31. 12. 2015 | Rubrika: Triatlon

 • Autodrom Most v sezoně 2016 chce více zábavy i adrenalinu

  Autodrom Most 2016Nadcházející sezona v areálu mosteckého autodromu a polygonu bude rušná. Společnost AUTODROM MOST uspořádá v příštím roce řadu závodů a akcí pro širokou veřejnost nejen na závodním okruhu, ale i na rallyové trati a plochách pro výcvik bezpečné jízdy, diváky čekají i zajímavé novinky.

  29. 12. 2015 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • READY 4 DAKAR 2016

  Již 2. ledna odstartuje další ročník nejslavnější rallye na světě. Martin Macík ještě naposled projel Sedlčanskou kotlinu a 29. prosince už s navigátorem Františkem Tomáškem, mechanikem Michalem Mrkvou a dalšími členy týmu odlétá směr Buenos Aires.

  29. 12. 2015 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • 27.12.2015 Cestopis díl první - Monako

  Tomáš Tomeček - ilustračníPředstavte si jízdu po noční dálnici. Kabina vozu je plná lidí, ale nikdo moc nemluví. Tmu potlačuje jen nevýrazné osvětlení palubní desky Tatry a monitor mého počítače. Řidič se věnuje volantu, oči má upřené do tmy před sebe. Ostatní podřimují a pokud náhodou ne, tak přes šero to ani není vidět. Každý se zaobírá svými myšlenkami. Ve vzduchu je cítit takový ten napnutý klid. Takový, co se objevuje vždy před něčím. Samozřejmě, že taková atmosféra okolo mě nutí dělat to samé. Podřimovat a nebo přemýšlet.

  28. 12. 2015 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Ze Sedlčan do Buenos Aires, na Rallye Dakar

  Martin MacíkDo startu dalšího ročníku slavné Rallye Dakar už zbývá jen pár dnů. Závodní auta se plaví přes oceán do Argentiny a tým KM Racing pomalu balí. Pilot závodního kamionu Martin Macík ještě oslaví Vánoce s rodinou, 28. prosince si v rámci posledního tréninku projede Sedlčanskou kotlinu a o den později už s navigátorem Františkem Tomáškem, mechanikem Michalem Mrkvou a dalšími členy týmu nasedne do letadla směr Buenos Aires. Spolu s 556 dalšími závodníky 60 národností budou na trati dlouhé přes 9 000 kilometrů bojovat o co nejlepší umístění.

  27. 12. 2015 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • AFRICA ECO RACE 2016 edition

  ilustračníJiž pošesté v řadě se tým Promet Excalibur Tomáše Tomečka zúčastní AFRICA ECO RACE®, dálkového závodu navazujícího na ducha původní Rallye Dakar. Trojnásobný vítěz závodu z let 2011, 2012 a 2014 vyráží na africký kontinent s cílem navázat na předchozí úspěchy. Výsledky předsezónních testů naznačují, že by posádka Tomeček - Lála, která v loňském ročníku obsadila třetí místo, mohla opět bojovat o příčky nejvyšší. Maratonská soutěž odstartuje dva dny před koncem roku. Náročné horské terény Maroka postupně vystřídá kamenitá poušť Západní Sahary a písčité duny Mauretánie. Vyhlášení vítězů proběhne jak jinak než po dojezdu poslední etapy 10. ledna u Růžového jezera poblíž senegalského Dakaru.

  27. 12. 2015 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.