Největší evropská elektromobilní rallye opět projede Českem

Národní spolek pro elektromobilitu společně s ELECTRIC PARK s.r.o. připravují průjezd rallye přes území České republiky. V pátek 6. 5. 2016 se na pražském Rašínově nábřeží přibližně v 16 hodin sjedou všechny posádky, kde se potkají s dalšími elektromobilními nadšenci.  Pražská zastávka se koná pod záštitou náměstka hl. m. Prahy pro dopravu Petra Dolínka.

elektro auta

Letošní eTour Europe je již třetím ročníkem stále oblíbenější elektromobilní akce, které se účastní technologicky nejvýkonnější elektromobily současnosti. Za devět dní projedou posádky, v nichž můžeme nalézt také české zastoupení, 9 evropskými hlavními městy, denně najedou průměrně 430 km. V České republice budou jejich kola mířit nejen do Prahy, ale také do Brna, a to v sobotu 7. 5. 2016 na památný Špilberk, kde přivítání závodníků a fanoušků elektromobility proběhne od 11 hodin.

V rámci eTour probíhá již tradiční klání s názvem 1000 EVS, kde jednotlivá města soutěží o největší počet příznivců elektromobility. Přihlásit se zájemci mohou na stránce www.etoureurope.eu/1000-evs.

elektro auta

Hlavním partnerem eTour Europe je E.ON Česká republika, s.r.o., která v rámci své účasti mimo jiné umožní zájemcům vyzkoušet si jízdu v elektromobilu.

Nebuďte RETRO! Buďte ELEKTRO!  

TZ a foto: FACE UP s.r.o.,

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.