klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Offroad Maraton v Janovicích již příští sobotu

  offroad maratonPředposlední závod letošní sezóny Offroad Maratonu se nezadržitelně blíží. Již příští sobotu 13.10. se v Janovcích nad Úhlavou sejdou závodníci na motorkách, čtyřkolkách a v autech k dalšímu měření sil na nově upravené trati. Ta je zatím pěkně zarostlá trávou a tak není moc vidět, jak je podmáčená.

  5. 10. 2012 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Triatlonista Vabroušek se léčí po srážce s autem

  VabroušekČeský ironman Petr Vabroušek se zotavuje z nehody, při které ho v tréninku srazilo auto a skončil ve zlínské nemocnici. Přesto, že ještě není úplně fit a bolavá místa ho limitují, plánuje v neděli odletět na Havaj, kde se 13. října koná mistrovství světa.

  5. 10. 2012 | Rubrika: Triatlon

 • Adrenalinový nářez Fiat Triple X!

  triple XŠílenost, nářez, absolutní dávka adrenalinu. Tak by se dal nazvat unikátní kousek na zábavné freestylové akci FMX Gladiator Games, s podtitulem Fiat Triple X. Organizátor a jezdec Marek Rejman se spolujezdcem Zdeňkem Fuskem rozjeli v sériovém vozu Fiatu Punto na téměř dvacetimetrový skok. A kamery GoPro u toho samozřejmě nemohly chybět.

  Zdroj: www.gohd.cz

  4. 10. 2012 | Rubrika: Extrémní sport

 • Jedno kolo s F1 na Suzuce

  suzuka - videoFormule 1 se přestěhovala k dalšímu závodu letošního seriálu na okruh v japonské Suzuce. Tento okruh je místem,kde se testuje téměř nejvíc ze všech tratí. Zde a v Barceloně na pneumatiky působí největší síly. Může za to častý výskyt dlouhých a rychlých zatáček. Zatáčka 130R je nejrychlejší zatáčkou v roce. Projíždí se na sedmý stupeň rychlostí 310 kilometrů v hodině. Na pneumatiky působí hned troje síly – přítlak, boční síly i akcelerace. Samotná laterální síla se rovná 3.1G. Jelikož je ale 130R vcelku otevřenou zatáčkou, není to místo, kde je laterální síla vůbec nejvyšší – to je případ zatáčky číslo sedm, která nese název Dunlop. Tam boční síly dosahují až 3.4G. Vzhledem ke všem mechanickým a tepelným nárokům trati dosahuje povrch pneumatik teploty i více než 110 stupňů Celsia.

   

  4. 10. 2012 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Free Litovel Bobr Cup 2012 bude rekordní

  bobr cupFree Litovel Bobr Cup bude letos opět rekordní! V pondělí odpoledne už bylo zaregistrováno neuvěřitelných 275 týmů a organizátoři doufají, že v sobotu padne v Litovli hranice tří set tříčlenných týmů a největší optimisté věří i v překonání tisícovky závodníků na startu. Po středečním odpoledni bude možná registrace už pouze na místě a to jako obvykle v pátek večer nebo až sobotu ráno přímo v protoru startu a cíle, tedy na litovelském koupališti.

  4. 10. 2012 | Rubrika: Extrémní sport

 • Mistrovství ČR v K-1

  V sobotu 6.10. již od 9 hod dopledne nastoupí do ringu ve sportovní hale Sparty (Podvinný Mlýn) bojovníci o titul mezinárodního Mistra ČR v pravidlech K-1. Bojovat budou junioři, ženy i muži. 

  3. 10. 2012 | Rubrika: Bojové sporty

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.