klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Red Bull Cliff Diving World Series 2014

  Cliff diving

  Jeden z nejčistších extrémních sportů - skoky do vody z velké výšky - Cliff diving! Skokani vzdorují gravitaci, provádějí dechberoucí triky, zrychlují za 3 sekundy na více než 85 km/hod. To je Red Bull Cliff Diving World Series. Letošní, 6. ročník postupuje opět o krok dál a nabízí nově soutěž pro ženy, plnohodnotnou dámskou světovou sérii.

  14. 3. 2014 | Rubrika: Extrémní sport

 • Ve Zlíně se rozhodne o mistrech ČR v aquatlonu!

  aquatlon - ilustračníV sobotu 15. března se ve Zlíně koná mistrovství republiky v aquatlonu, které je zároveň druhým dílem Českého poháru. Kombinace plavání a běhu je velice oblíbená a není divu, že ve startovní listině už nyní figurují téměř dvě stovky jmen.

  11. 3. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Dušan Kožíšek obhájil loňské vítězství, druhý dojel Jakub Gräf,

  RWE City Cross SprintDruhý ročník RWE City Cross Sprint proběhl 8. března 2014 v Ostravě - Dolní oblasti Vítkovice. Teplota v Ostravě se v sobotu odpoledne pohybovala kolem deseti stupňů Celsia, přesto se pořadatelům podařilo nachystat celkem 510 metrů zasněžené trati. RWE City Cross Sprint 2014 byl ve spolupráci s Lyžařským svazem ČR letos nově zařazen do série závodů Czech Nordix Cup. Díky tomu se do Ostravy – Vítkovic sjeli sportovci nejen z Česka, ale také ze Slovenska, Estonska, Polska, Rakouska, Finska, Francie a Slovenska. Do čtvrtfinále postoupili podle papírových předpokladů všichni favorité - Dušan Kožíšek, Francouz Roddy Darragon, Finové Kalle Lassila, Matias Strandvall, Poláci Sebastian Gazurek, Maciej Starega nebo Estonec Andreas Kollo.

  11. 3. 2014 | Rubrika: Zimní sporty

 • Formule 1 už příští víkend úplně v novém

  HamiltonDo startu nového ročníku prestižní Formule 1 zbývá posledních pár dnů. Příští víkend už v australském Melbourne začne sezona, která přináší spoustu novinek a očekávání. Tatam jsou krásné ladné stroje s burácejícími osmiválci a Němec Sebastian Vettel v čele daleko před ostatními.

  7. 3. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Poslední závod ČP v zimním triatlonu

  ilustračníV neděli 9. března se měl ve Vimperku konat poslední závod Českého poháru v zimním triatlonu. Kvůli nepřízni počasí museli ale pořadatelé podnik s názvem WinTrial 2014 zrušit. Závod ve Vimperku měl být původně úvodní zastávkou Českého poháru v zimním triatlonu s termínem konání 19. ledna. Kvůli špatným sněhovým podmínkám se ale pořadatelé rozhodli závod přeložit na neděli 9. března.

  7. 3. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Trať nachystána, na startu elitní čeští a zahraniční reprezenta

  Koukal2. ročník RWE City Cross Sprint proběhne 8. března 2014 v Ostravě - Dolní oblasti Vítkovice. I navzdory dlouhodobě vysokým teplotám, se organizátorům podařilo zajistit potřebné množství sněhu. Poté, co teplé počasí nedovolilo plánované zasněžování přímo v Ostravě, museli přikročit k organizačně i finančně náročnějším opatřením. Rychle vznikla dohoda se Ski areálem Vaňkův kopec, který si jako jediný mohl dovolit zasněžovat. Těžkou techniku, stejně jako loni, zajišťuje společnost Ostravské komunikace a ski areál Bílá.

  7. 3. 2014 | Rubrika: Zimní sporty

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.