klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • MotoCare Amater Cup 2015

  amater cupOblíbený seriál motokrosových závodů MotoCare Amater Cup pokračoval včera v Netolicích. V šestidílném seriálu MotoCare Amatér Cup mohou startovat jezdci bez licence a s licencí ČAM, AČR, ČAMS.

  >> Vstup do fotogalerie Jindry Řeháčkové >>

  31. 5. 2015 | Rubrika: Fotoreport

 • Jachtařka Veronika Kozelská Fenclová bojuje o medaile

  jachtingEvropský pohár olympijských a paralympijských tříd, který je zároveň kvalifikací na červnový světový pohár ve Weymouthu, začal 26. 5. za velmi silného větru. První den se odjely dvě rozjížďky. Z našich si nejlépe vedl Karel Lavický, který byl průběžně na 9. místě ve třídě RS:X. Silný vítr má rád a v Medembliku již v minulosti zajel své nejlepší výsledky. První desítku uzavírala také Veronika Kozelská Fenclová ve třídě Laser Radial, kterou suverénně se dvěma vítězstvími vedla domácí favoritka Marit Bouwmeester. Viktor Teplý byl na průběžném 58. místě ve třídě Laser. V paralympijské třídě 2.4mR (závod se ale jede jako Open, tedy i se zdravými), kterou také se dvěma jedničkami vedl Francouz Damien Seguin, je na tom nejlépe z našich Petr Čermák na 13. místě. „Dnes jel Viktor Sadílek bez funkčního el. čerpadla, já zase jel s napolo utrženým pedálem od kormidla, Dan Bína roztrhl plachtu o stěžeň španělské lodě, Cor de Graaf skončil s dírou v lodi od francouzského soupeře, jeden Malajec utopil loď. Naše výsledky nic moc," popisuje Alexander Sadílek, drama, které se odehrálo během závodění.

  29. 5. 2015 | Rubrika: Voda a jachting

 • Světový pohár v kvadriatlonu bude na Domaninském rybníku

  ilustračníSobota 30.5.2015 bude na Domaninském rybniku u Bystřice nad Pernštejnem ve znamení světového kadriatlonu. Ve 13.00 hod. odstartuje závod série WQF WorldCup ve sprint kros kvadriatlonu na distancích - 0,75 km plavání, 4km kajak, 20 km MTB a 5 km běh.

  29. 5. 2015 | Rubrika: Triatlon

 • 1.kvalifikace na jubilejní 125. Velkou Pardubickou

  Pardubice - kvalifikaceFotografka Lenka Sklenáková na závodišti nechyběla a její fotografie vám ukáží napětí, úsilí i touhou po vítězství a dramatické okamžiky dostihu.

  >> Fotoalbum Lenky Sklenákové >>

  26. 5. 2015 | Rubrika: Fotoreport

 • Triatlonista Ospalý si podmanil Rimini a je mistrem Evropy

  Ospalý

  Český triatlonový reprezentant Filip Ospalý se v italském Rimini stal mistrem Evropy ve středním triatlonu. Na tratích polovičního ironmana dokázal porazit i domácího favorita Giulia Molinariho a doběhl si pro svůj třetí evropský titul.

  26. 5. 2015 | Rubrika: Triatlon

 • Martin Prokop veze z Portugalska jeden bod za desáté místo

  Prokop

  Posádka Jipocar Czech National Teamu Martin Prokop s Janem Tománkem vstupovala do poslední etapy Rally de Portugal z desátého místa celkové klasifikace. Čekala na ni pouze jediná pětapadesátikilometrová sekce tří rychlostních zkoušek, a protože rozestupy mezi posádkami na konci první desítky byly poměrně značné, nezměnila se jejich pozice ani na cílové rampě celé soutěže.

  26. 5. 2015 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.