OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Česká reprezentantka v golfu Anna Dzurenda zvítězila na Mezinárodním mistrovství Slovenska seniorů

České hráčky suverénně ovládly Mezinárodní seniorské mistrovství Slovenska v golfu 2018, které se konalo 4. – 6. července na hřišti Hrubá Borša. Zvítězila Anna Dzurenda (79, 78, 84), druhé místo obsadila Blanka Dědečková (84, 84, 81) a bronz získala Barbora Stárková (89, 85, 82).

Trojkolový turnaj provázely tropické teploty kolem 35 °C. V prvních dvou dnech si Anna Dzurenda po kolech 79,78 vytvořila náskok 11 ran před druhou Blankou Dědečkovou. Vítězné tažení však zkomplikovaly zdravotní problémy. „Byla jsem zesláblá, téměř jsem po devítce turnaj přerušila. Blanka z mého náskoku stáhla 5 ran. Dala jsem si kávu a banán a řekla si, že zkusím odehrát ještě jednu ránu, pak ještě jednu a ještě jednu... Druhou devítku jsem odpalovala pouze sedmičkou dřevem a rozhodla se, že zkusím hrát kratší, ale rovné rány. A ono to fungovalo a nakonec jsem se radovala z vítězství," rekapituluje Anna Dzurenda.

Anna Dzurenda se úspěšně prosadila nejen v golfu. Pozornost a příznivé ohlasy vzbudil také její knižní debut Pohádky mého života (vydala jej pod pseudonymem Annie D. Fox), v němž osobním příběhem motivuje ostatní k znovunalezení vlastní síly.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.