OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Míčové sporty

 • Český Krumlov po 70ti letech zažije utkání v americkém fotbale

  dobový snímekAkcí připomínajících 70. výročí konce 2. světové války a první poválečné okamžiky je nepočítaně, ovšem ta, která se o víkendu 26. – 27. září odehraje v Českém Krumlově, patří k nejunikátnějším. Fotbalový stadion FK Slavoj Český Krumlov se stane dějištěm utkání v americkém fotbale v podání amerických vojáků. Stejně jako před 70ti lety, v září 1945, kdy se na louce u Vltavy v Českém Krumlově hrál jeden z prvních poválečných zápasů  ligy amerického fotbalu armády Spojených států a vůbec první zápas amerického fotbalu v Československu. V roce 1945 proti sobě stála 94. pěší divize a 22. sbor Armády USA, v sobotu 26. září se utká armádní celek USA s letošními obhájci titulu české ligy mužstvem  Prague Black Panthers. Součástí akce Svoboda a sport bude v neděli 27. září historicky první fotbalové střetnutí výběrů americké a české armády.

  8. 9. 2015 | Rubrika: Míčové sporty

 • Český tým skončil na lakrosovém MS čtrnáctý

  laxV posledním našem zápase mistrovství, ve kterém se hrálo o třinácté místo, náš tým bohužel podlehl Finsku, a obsadil tak čtrnácté místo z 38 účastnických zemí. Finové většinu zápasu vedli, na začátku poslední periody dokonce o sedm branek, a pokus o zvrat zápasu v poslední periodě se našemu týmu nepodařil, i když výrazné vedení Finů se nám zmenšit povedlo.

  21. 7. 2014 | Rubrika: Míčové sporty

 • Za vítězství nad Švýcary jsme zaplatili ztrátou dvou hráčů

  laxV dnešním brzkém ranním zápase jsme se se český tým utkal s nám dosud nepříliš známým soupeřem, a to se Švýcarskem. I když utkání začalo pro naše barvy příznivě, dvěma góly Skály a Došlého v první čtvrtině, bylo jasné, že se nemůžeme předčasně radovat. Češi přece jen působili v šestém utkání v sedmi dnech poněkud unaveně a pohyb v útoku nebyl tak rychlý, jak by měl být.

  18. 7. 2014 | Rubrika: Míčové sporty

 • Únava vykonala svoje

  laxČeský tým přes dobrý výkon prohrál v dnešním zápase s Irskem 10:12, a propadl se tak do oblasti mezi třináctým a patnáctým místem. Utkání s Irskem začalo pro naše barvy velmi dobře, Jonathan Munk dominoval na prvních třech rozhozech a útok získanou vyhodu přetvořil do vedení 3:0. Irové se však ještě v první čtvrtině dokázali dotáhnout na rozdíl jediné branky.

  17. 7. 2014 | Rubrika: Míčové sporty

 • Německý tým byl nad naše síly

  laxPondělí přineslo první zápasy rozřazovací fáze mistrovství mezi vítězi základních skupin. Náš tým se potkal s
  Německem, soupeřem, kterého jsme od roku 1997 neporazili. Přes počáteční dvojnásobné zaváhání skončila díky brankám Došlého a Noska první perioda smírně stavem 2:2. Dál jsme bohužel tahali za kratší konec, našemu útoku se přestalo dařit pronikat soupeřovou obranou a ve druhé, a na začátku třetí periody Němci vsítili tři branky. Následně sice Skála zkorigoval stav na 3:5, pak ale stříleli opět Němci. V posledních sekundách třetí periody ještě Nosek vykřesal jiskřičku naděje gólem po dálkovém pasu, před poslední dvacetiminutovkou jsme tak prohrávali o čtyři branky 4:8. Poslední perioda bohužel nebyla na branky příliš úrodná, oba týmy vstřelily právě jednu. Na konci zápasu byl na výsledkové tabuli stav 5:9.

  15. 7. 2014 | Rubrika: Míčové sporty

 • Přijď na pořádný fotbal!

  americký fotbalI Česká liga amerického fotbalu má svůj „Super Bowl“. A ty na velkolepé show nesmíš chybět! Hra skutečných tvrďáků, chlapů, kteří se nebojí riskovat a udělat pro úspěch týmu opravdu vše – to je AMERICKÝ FOTBAL. Vychutnej si skvělé výkony a strhující boj dvou nejlepších českých týmů. 

  14. 7. 2014 | Rubrika: Míčové sporty


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.