OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Taneční sport

 • Mistrovství ČR v cheerleadingu 2015

  JNS cheerJiž tuto sobotu 16.5.2015 se ve sportovní hale Královka, Nad Královskou oborou 51, na Praze 7 bude konat Mistrovství České republiky v cheerleadingu. Finálového kola Mistrovství ČR se zúčastní 1 072 soutěžících, z 25 týmů, kteří předvedou 137 soutěžních vystoupení v 33 divizích.

  15. 5. 2015 | Rubrika: Taneční sport

 • Roller Coaster Cup 2015 již v sobotu!

  rollercoster15První ročník soutěže Roller Coaster Cup 2015 se bude konat 21. 3. 2015 ve zbrusu nově zrekonstruované hale Královka na Pražské Letné.

  19. 3. 2015 | Rubrika: Taneční sport

 • Cropp Street Dance Battle rozhýbal Ostravu v rytmu hip hopu

  dancePrvní únorovou sobotu to na ostravském výstavišti opravdu vřelo, dorazili totiž pouliční tanečníci z různých koutů ČR, ale také mnoho zástupců různých evropských tanečních skupin.  V klubu Marley se totiž konalo už sedmnácté vydání QSZ Cropp Street Dance Battlu.

  19. 2. 2015 | Rubrika: Taneční sport

 • Cropp Street Dance Battle nabídne v Ostravě jedinečnou show

  street battleSobota 7. února 2015 bude v Ostravě patřit jedinečné taneční show, na které se představí nejlepší taneční skupiny z celé ČR. Svou účast však již přislíbili také tanečníci a tanečnice z Anglie, Rakouska a dalších evropských zemí. 

  30. 1. 2015 | Rubrika: Taneční sport

 • Taneční soutěž v rock’n’rollu a boogie – woogie v Zielone Góre

  Poslední mezinárodní soutěž, která uzavřela letošní sezónu, proběhla v Zielone Góre, což je město se 118 000 obyvateli na západě Polska, poblíž hranic s Německem. Uspořádal ji Sportowy Klub Taneczny Mega Dance v rekreačním a sportovním centru, které leží na severním okraji města. Je to moderní objekt, jehož součástí je i 25 m dlouhý plavecký bazén. Sportovní hala má rozměr 52 x 32 m a v případě potřeby se do ní vejde na stabilní stupňovitě vyvýšené a montované tribuny až 5000 diváků. Tanečníci měli k dispozoci ještě další prostornou tělocvičnu, která sloužila jako rozcvičovna. Takové sportovní zařízení můžeme Polákům jenom závidět.

  28. 11. 2014 | Rubrika: Taneční sport

 • 9. ROČNÍK SPIRIT CHEER CUPU LETOS POPRVÉ V PLZNI

  cheerJiž devátý ročník velice úspěšné cheerleadingové soutěže se letos uskuteční 22.11.2014 v Plzni ve sportovní hale Lokomotiva. Diváci se mohou těšit na ty nejlepší týmy z celé České republiky, ale i na zahraniční reprezentanty ve čtrnácti tradičních i netradičních CHEER a DANCE kategoriích všech věkových skupin. Výkony bude hodnotit mezinárodní porota. Publikum jistě zaujme i tematická kategorie a možnost vidět zblízka lidské pyramidy, stunty a jiné vzdušné akrobatické prvky. Spirit Cheer Cup je zároveň letos poprvé soutěž zařazená do české národní cheerleadingové ligy a umožňuje tak zúčastněným týmům sbírat již body pro případnou nominaci na Mistrovství Evropy 2015. Na soutěžní den pod názvem Space World se letos přihlásilo 724 dobrodružství chtivých, kteří se představí celkem ve 154 vystoupeních. Letošní ročník se ponese v duchu SPACE WORLD, což přinese tematický doprovodný program a nebude chybět ani pořádná laser show. Navíc se účastníci mohou zapojit do soutěže o seskok padákem.

  15. 11. 2014 | Rubrika: Taneční sport


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.