OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Motorsport - okruhy

 • Sandro Zeller vítězí předčasně v Drexler Cupu už po Brně

  V rámci Masaryk Racing days se konal další závod Drexler Automotive F3 Cupu, promotovaný Franzem Wössem, a tak se na startu střední zóny D2 objevily vozy italské, německé, či švýcarské.

  Především italský pohár Topjet 2000 přivedl na start silnou konkurenci. Z českých jezdců uchovával velkou naději na bednové umístění především Tom Bëckhäuser s Dallarou od Franze Wösse.

  13. 9. 2019 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • FIA ETCR v Mostě: Vítězství rozebrali Hahn s Reinertem

  Letošní páté kolo truckerského závodění přivedlo pole 19 trucků do severočeského Mostu, který patří návštěvností diváků mezi špičku v Evropě a závodění rychlých těžkotonážníků má v Mostě svou tradici. Lecos by o tom jistě povyprávěl i Frankie Vojtíšek, kterého se však čeští diváci nedočkali. A tak se museli spokojit jen s jedním Čechem a Adam Lacko s Buggyrou se jim doma odvděčil druhým a třetím místem a Buggyra mohla po zásluze slavit.

  7. 9. 2019 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Série 24H korunovala Evropské šampiony

  Závodem 24H Barcelona skončila letošní série vytrvalostních závodů Evropského šampionátu. Týmy, jezdci i fandové tak mohli pogratupovat nově korunovaným vítězům a letošním Evropským šampionům ve vytrvalostních závodech automobilů. Zasloužené vítězství si odnášejí Jiří Písařík, Josef Kral a Matteo Malucelli s týmem Bohemia Energy Scuderia Praha, kteří si po získu čtyř vítězství z pěti letošních závodů zajistili tituly mistrů Evropy <span class="ts-alignment-element" id="tgtAlignment_29" data-is-f

  7. 9. 2019 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Splní se Míše Dorčíkové sen? Postaví se na start závodů NASCAR?

  Devětadvacetiletá slovenská závodnice a manažerka Michaela Dorčíková má naději za 14 dnů usednout do sedačky závodního speciálu NASCAR. Mělo by se tak stát 22. srpna na německém Hockenheimringu v rámci předposledního víkendu NASCAR Whelen Euro Series. Na konci června se týmy a jezdci z této serie podívali i na mostecký autodrom, kde se jel v pořadí čtvrtý podnik pod názvem OMV MaxxMotion NASCAR Show.

  4. 9. 2019 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • V Barceloně exceloval Lamborghini týmu Barwell Motorsport

  Po mimořádně těžké bitvě v letošním závodě Hankook 24H Barcelna zvítězil Lamborghini Huracán týmu Barwel Motorsport GT3 Evo ve složení Adrian Amstutz / Leonid Machitski / Patrick Kujal / Dennis Lind před vozem týmu Herbert Motorsport Porsche 991 GT3 R (#91, Daniel Allemann / Ralf Bohn / Robert Renauer / Sven Müller). Oba vozy kategorie A6-Pro spolu bojovaly více než polovinu závodu a vystřídaly 38x ve vedení. Šachovnicovou vlajku viděl jako první Denis Lind před pronásledovatelem Ralfem Bohnem.

  3. 9. 2019 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Klettwitz hostilo další díl Carboniacupu v Německu

  Letošní Carboniacup se přehoupl do druhé poloviny sezóny a tentokrát na jezdce čekal okruh Lausitzring, kde se na klopených zatáčkách zdejšího okruhu u Klettwitz jel kdysi i závod slavné IndyCar. Nově areál okruhu provozuje firma Dekra, jenž ho před časem pro vývoj a testování aut zakoupila. Tentokrát se jako součást Carboniacupu nejela skupina B6, tedy Fiat Abarth 500 Cup se slovenskými jezdci, s těmi se uvidíme až na příštím předposledním letošním závodě na Slovakiaringu. Jezdce při závodech na německé trati trápila především nerovnost tratě a tím vzniklé technické potíže strojů a také unikající olej z některých vozů a tak byly v pohotovosti traťoví komisaři a pro některé jezdce pak závod skončil trochu nešťastně předčasně.

  21. 8. 2019 | Rubrika: Motorsport - okruhy


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.