OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kam za sportem?

 • Martin Macík v Sedlčanech přivítá fanoušky posedlé Dakarem.

  Pilot kamionu Martin Macík, navigátor František Tomášek, mechanik David Švanda a tým Big Shock! Racing vám vezou nálož zážitků z Dakaru 2021. Nepropásněte 3. ročník svérázné talk show Posedlí Dakarem. Užijte si mrazení v zádech při sledování exkluzivních videí z kritických míst i salvy smíchu po odtajnění zákulisních historek, prohlédněte si závodní speciály. Nabijte se vlnou energie, která vzniká, když se čeští závodníci potkají se svými fanoušky. Zjistěte, kde se bere síla, díky níž závodníci ze Sedlčan, kteří si sami staví závodní kamiony, dokážou porážet tovární týmy v nejnáročnějším motoristickém závodu světa. Dakar není jen o jezdcích řítících se pouští. Stejně důležití jsou všichni, kteří fandí. Více informací na www.posedlidakarem.cz

  18. 8. 2021 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Slet štěrkoletců se blíží!

  Inspirováni neomezenou nádherou České Kanady, a nekončícím proudem zápisů na čekací listinu, vůbec poprvé jsme se rozhodli neomezovat počet účastníků, a otevřít Panaracer Gravel Blinduro 2021 všem zájemcům!

  18. 8. 2021 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Olympijský jachting bude k vidění na Lipně

  Za necelé tři týdny odstartuje v Jachetním klubu Černá v Pošumaví jeden z vrcholů světového jachtařského kalendáře – Mistrovství Evropy juniorů v olympijských lodních třídách 49er a 49erFX. Česká republika tak bude vůbec poprvé hostit takto významnou sportovní akci. Více než 120 jachtařů z 20 států a čtyř kontinentů bude od 2. do 5. září závodit na hladině lipenského jezera na těchto dvouposádkových skifech.

  18. 8. 2021 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Krkonoše Amerikou ve Vrchlabí již po šesté

  Americké křižníky silnic lákají nejednoho z nás, další ročník akce Krkonoše Amerikou, tedy sraz amerických aut a motocyklů na nás číhá již tento týden 6.-7. srpna v Holiday Parku Vrchlabí ve velkém stanu. Místo konání museli organizátoři změnit, neboť je zavřená ulice Krkonošská k náměstí.

  3. 8. 2021 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Největší motoristická show sezóny již tento víkend!

  Dlouhé čekání i náročné přípravy se chýlí ke konci. Již tento víkend 6.- 8. srpna zažije Česká republika motoristickou událost roku. Stane se jí premiérový závod mistrovství světa superbiků, který bude hostit mostecký autodrom. Diváci se mohou těšit na špičkové výkony zahraničních i domácích jezdců na nejrychlejších sériově vyráběných motocyklech a pravděpodobně i na nový traťový rekord.

  3. 8. 2021 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Slovakiaring s Carboniacupem letos podruhé

  Začala druhá polovina sezóny Carboniacupu a jezdci se vrací na okruh u Orechovej Potoni, neboli slovenský mezinárodní okruh Slovakiaring. Na jezdce čekají už čtvrté závody. A tentokrát opět dvojzávod.

  2. 8. 2021 | Rubrika: Kam za sportem?


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.