Již patnácté pokračování Enduro Memoriálu Oldy Nývlta připravili pořadatelé na tento víkend do Mříčné u Jilemnice, Kde se pojede tentokrát i na počest nedávno zesnulého člena autoklubu Krakonoš Jilemnice Jožky Bažanta. Byl hybnou silou pořádání závodů ve Mříčné, které zde má již patřičnou tradici.

Memoriál Oldy Nývlta již po patnácté ve Mříčné

Trať opět organizátoři připravili za areálem místního fotbalového hřiště, nebo chcete-li koupalištěm. Seriál Acerbis MEFO ECC je koncipován především pro amatérské jezdce, ale startovat mohou i jezdci s licencí.  Cílem bude dopřát jezdcům hlavně nerozbitou trať. Loňský ročník trochu spláchla voda, ale na víkend objednali pořadatelé pořádné podzimní počasí. Po oba dny se koná závod dvojic, oproti loňsku tak bude chybět závod trojic. 

Acterbis MEFO ECC Mříčná odstartuje v sobotu 23. září

Již v 8,30h v sobotu 23. září odstartují své závody děti, hobby jezdci pojedou od 10,30h a od 14 h pak jezdci s licencí, veteráni a junioři. V neděli 24. září si pořadí protočí 10 h odstartují licence a 13,30h hobby jezdci. Tankování bez podložky nebo trénink před závodem bude opět bedlivě hlídán.

Vše bude pod dohledem traťových komisařů a pro návštěvníky i účastníky závodu bude připravené občerstvení s podporou pivovaru Rohozec.

Vláďa Rožánek s vůní benzínu

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.