OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Cyklistika

 • Skoták se Šmídem získali domácí titul v kolové

  Titul mistrů republiky v kolové získali Petr Skoták s Pavlem Šmídem z Favoritu Brno, kteří ve finále porazili Jiřího Hrdličku s Pavlem Loskotem z SC Svitávka 2:0 na zápasy. V krasojezdeckých soutěžích vynikl nad průměr pouze Arnošt Pokorný. Domácí šampionát byl poslední kvalifikací před mistrovstvím světa v sálové cyklistice, které se uskuteční od 21. do 23. listopadu v Brně.

  22. 10. 2014 | Rubrika: Cyklistika

 • Již šestý ročník brněnského MTB kritéria s bikerem Cinkem!

  Na startu hlavního závodu budou 21. září ve 14.30 hodin v Brně stát nejúspěšnější bikeři  z České republiky v čele s výborným Ondřejem Cinkem.
  Do závodu nastoupí  i jezdci, kteří brněnskou, velmi náročnou trať situovanou do středu města s řadou velmi náročných míst, znají z minulých ročníků.  Vedle Cinka se mohou příznivci cyklistiky těšit na výkony  Jana Škarnitzla, Pavla Boudného , Milana Spěšného,  Ondřeje Fojtíka, Jana Fojtíka, Jana Jobánka  a mnoha dalších.

  17. 9. 2014 | Rubrika: Cyklistika

 • Češi vyjeli handicapovaným přes půl milionu

  moravecNový handbike, speciální kolo, či cestovné na závody. Osm handicapovaných lidí se bude opět věnovat cyklistice. A to díky projektu Birell jízda, do kterého se aktivně zapojilo přes 100 tis. lidí. Ti projeli speciální bránou a za každého cyklistu věnoval Birell 5 Kč na nákup cyklistického vybavení. Celkem se vyjezdilo 570.860 Kč. Patronem projektu, který začal v červnu letošního roku, je paralympijský šampion Jiří Ježek.

  17. 9. 2014 | Rubrika: Cyklistika

 • Čtvrtý ročník Brněnského RekordOválu se uskuteční v sobotu

  Čtvrtý ročník Brněnského RekordOválu se uskuteční v sobotu 20. září od 7 hod. na velodromu Favoritu v Pisárkách. Program je opět plný zajímavých disciplín, v nichž hlavní roli sehrávají historická kola. Opět zažijeme několik pokusů o zapsání do knihy rekordů. Program zahájí Tonda Jedlička, který pojede 100 mil na kole ze třicátých let. Zajímavý bude kilometr v podání Stáni Klígla, který pojede na historickém kole bez držení a svůj výkon bude doprovázet hrou na tahací harmoniku. K vidění budou i další zajímavé disciplíny. Tradiční už bude také setkání majitelů kol Favorit. Pořadatelé rozšířili svůj zájem i na děti, jimž připraví na odpoledne sérii zajímavých soutěží a ukázek.  

  17. 9. 2014 | Rubrika: Cyklistika

 • CYKLISTÉ VYJEZDILI v Praze 52 905 Kč pro HANDICAPOVANÉ

  dOKTORČástku 52 905 Kč vyjezdili lidé od úterý 22. července do pátku 25. července v Praze. Projeli totiž speciální bránou, která za každý průjezd přičetla na počítadle 5 Kč. V pátek v pražské Troji podpořili handicapované sportovce také stříbrný medailista z LOH 2012 v Londýně Vavřinec Hradilek a dvojnásobný olympijský vítěz z roku 1996 z her v Atlantě Martin Doktor.

  28. 7. 2014 | Rubrika: Cyklistika

 • !!! změna termínu (definitivní) kvůli nečasu...

  primaveraTermín tradičního závodu, zahajujícího cyklistické jaro, musel být dnes podruhé (a letos definitivně) posunut na sobotu 13. 4. 2013. 

  29. 3. 2013 | Rubrika: Cyklistika


inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.