Za týden uctíme Ďáblovu prdel :)

Po patnácti měsících se o příštím víkendu konečně vrátíme do překrásné České Kanady. Panaracer Gravel Blinduro Tě zavede do nových koutů ráje štěrkoletců...

blinduro_gravel20.jpg

Kdy? 19. a 20. září
Kde? Staré Město pod Landštejnem

Vychutnej si parádní víkend na vlastní štěrkolet. Nebo horské kolo. Gravel Blinduro je pro cyklisty všeho druhu. Bikery, silničáře, cyklokrosaře, turisty, festkaře, chrty, pohodáře… S nohama oholenýma i řádně chlupatýma. V kategoriích od patnácti let, zvlášť pro gravel biky a horská kola.

Jede se na oči, bez znalosti trati. Ta je složená z měřených úseků po cestách i cestičkách, a transferů v lážo-plážo tempu úžasnou krajinou České Kanady.

Připraven je zhruba šedesátikilometrový okruh. V sobotu jedním směrem, v neděli opačným. Tam kde si v sobotu mákneš, v neděli se pěkně svezeš. Nic těžkého pro závoďáka, dost náročné, aby hobík nezapomněl...

Můžeš se kochat, můžeš klábosit, můžeš do toho šlápnout. Jak chceš. O výsledky tu moc nejde, natož o nějaký stres. Naopak! Je to víkend s kámoši, na krásném místě, a s možností se hecnout v rychlostních zkouškách. Ať je co řešit cestou domů.

Tenhle koncept je čirá zábava na kole i bez. Sobotní večer patří blbinkám jako je slalom jednoruč šnečím tempem. Nejpomalejší vyhrává! Následuje skok vysoký. Jak vysoko vytáhneš své berany? Od devití rozjedou psychobilly mejdan The Rocket Dogz.

Společně uctíme monumentální Ďáblovu prdel :)

Těšíme se na Tebe!

Michal Prokop a Zdeněk Pól

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.