Nové modely motocyklů Yamaha pro sport i zážitky

První sériový vícekolový motocykl na světě

V říjnu 2015 představila společnost Yamaha na tokijském autosalonu svůj prototyp MWT-9, koncept tříkolového motocyklu, který je bezesporu zábleskem budoucnosti. Nyní, o pouhé dva roky později, přichází Yamaha se zcela novým modelem NIKEN, prvním sériovým vícekolovým motocyklem na světě připraveným nabídnout nové možnosti všem pokrokově smýšlejícím jezdcům, kteří hledají nové zážitky.

Slovo NIKEN, které v japonštině znamená „dva meče", pochází ze 17. století, kdy se v Japonsku začal používat šerm dvěma meči. Ukázalo se, že jde o revoluci, která v boji znamenala začátek nové éry.

NIKEN: Výkon sportovního motocyklu a jedinečná jistota v zatáčkách

Modelem NIKEN otevírá společnost Yamaha možnosti zcela nové éry jízdy na motocyklu, jízdní revoluci plnou jedinečných pocitů. Představte si, že můžete projíždět zatáčky s nepřekonatelnou jistotou - zcela nový zážitek, který lze srovnat s úchvatným pocitem při vykružování oblouků na lyžích.

Převratný nový typ motocyklu s odlišným vzhledem a jízdním projevem. Přestože se od motocyklu liší, jízdní vlastnosti modelu NIKEN jsou pro jezdce důvěrně známé.

Řadu sportovně cestovních motocyklů Yamaha doplní nové modely Tracer 900 a Tracer 900GT

Značka Yamaha vstupuje do roku 2018 s dosud nejrozmanitější nabídkou sportovně cestovních motocyklů čítající celkem šest modelů. Ty jsou navrženy tak, aby oslovily celou řadu jezdců, kteří při svých jízdách touží poznat mnoho nových míst a lidí.

Od představení modelu Tracer 900 pro rok 2015 zažívá evropský segment sportovně cestovních motocyklů nebývalý růst. Mnoho jezdců přesvědčil k přechodu od ostatních kategorií motocyklů ke sportovně cestovním modelům především jejich mimořádný výkon a všestrannost, kterou nabízí například model  Tracer 900.

Nedávno představený cenově dostupný model Tracer 700 přitáhl pozornost nové generace mladých jezdců a zajistil další růst této třídy motocyklů. Segment sportovně cestovních  motocyklů  se  pro značku Yamaha stal  jedním z nejdynamičtějších a nejdůležitějších trhů.

Požadavky   zkušených    uživatelů   sportovně   cestovních   motocyklů,   kteří    oceňují   skvělé   renomé   a nepřekonatelnou spolehlivost značky Yamaha, pak splní modely FJR1300A/AE/AS.

V roce 2018 se dočkáme představení zcela přepracovaného nejprodávanějšího modelu Tracer 900 , který vyniká  především  svou  mimořádnou  hbitostí  a univerzálností,  a v současnosti  je k dispozici  ve 2 variantách.

Vítejte ve SVĚTĚ R

Závodění není pro společnost Yamaha vedlejším produktem její hlavní činnosti. Závodění je neoddělitelnou součástí její DNA. Naše řada supersportů pro rok 2018, která je nejrozsáhlejší mezi výrobci motocyklů, názorně dokládá, že Yamaha byla, je a vždy bude oddána konstruování a výrobě exkluzivních, vysoce kvalitních supersportovních  strojů bez kompromisů.

Bohatá  historie   značky   Yamaha   na  závodech   šampionátu   Grand   Prix   začala   před   šedesáti   lety a v současné době pokračuje v podobě úchvatných továrních motocyklů YZR-M1 MotoGP. Filozofie inspirovaná závody dává společnosti Yamaha schopnosti, znalosti a odhodlání tvořit výjimečné stroje, jako jsou YZF-R1M,  YZF-R1,  YZF-R6, YZF-R3 a YZF-R125.

TZ a foto: Yamaha

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting