OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

XXV. Bitters Czech Bowl přivítá Ostrava!

Foto a text: Kateřina Pavlíčková

Aktuálně je na programu nejvyšší soutěže amerického fotbalu Bitters ligy play off, které po semifinálových zápasech ve dnech 7. a 8. července uzavře ligu dne 14. července finále v Ostravě – XXV. Bitters Czech Bowl, kde se proti sobě postaví týmy Ostrava Steelers a Prague Black Panthers.

Tato fotoreportáž se ale ještě vrací k zápasu základní části Brno Alligators – Prague Black Panthers, který se uskutečnil 21. dubna v Brně-Bystrci. Panteři svou roli favorita potvrzovali už od první čtvrtiny, kterou vyhráli jednoznačně 21:0, a po zbývajících třetinách 14:3, 7:0 a 7:0 vystavili Aligátorům konečný účet výsledkem 49:3. Panteři v základní části vyhráli všech 10 zápasů a do play off postoupili z prvního místa. Aligátoři sice v závěru bojovali o postup, ale nakonec skončili šestí. Přesto má Brno v play off zastoupení, při své premiérové účasti v nejvyšší soutěži se do semifinále dostal tým Brno Sigrs.

Prohlédněte si celé fotoalbum:

foto: Kateřina Pavlíčková

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.