Máte rádi triatlon? Baví vás aktivní dovolená? Fandíte českým profesionálům a zajímá vás, jak trénují? Pokud jste na jednu z těchto otázek odpověděli ano, pak je právě pro vás určena speciální nabídka, kterou připravila Česká triatlonová asociace ve spolupráci s cestovní kanceláří Alex. Jedná se o týdenní dovolenou v Řecku, na které si kromě odpočinku můžete perfektně zatrénovat v ideálních podmínkách pro plavání, kolo i běh. A to navíc ve VIP společnosti olympijských triatlonistek Radky Vodičkové a Venduly Frintové i fenomenálního ironmana Petra Vabrouška.

Tento jedinečný zájezd určený pro triatlonovou komunitu se koná v termínu 23. - 29. září. Destinace je vybraná tak, aby na místě byly vhodné podmínky pro všechny tři disciplíny, takže lze bez problému spojit aktivní sportování a trénink s rodinnou dovolenou. „Rádi bychom rozšířili destinace, kam každoročně jezdí reprezentanti trénovat a tohle je jedna z možností. Díky tomu, že tam jedou i tři naši špičkoví triatleti, budeme od nich hned mít zpětnou vazbu,“ řekla sportovní ředitelka ČTA Lenka Kovářová.

Taháky této dovolené jsou nádherná, téměř panenská místa v oblasti Niforeika, parádní počasí a účast českých triatlonových hvězd. Radka Vodičková s Vendulou Frintovou reprezentovaly Česko na olympiádě, Petr Vabroušek září ve světě ironmana.

„Moc se těším, beru i maminku, pro kterou to je takový dárek. Dám si trochu volnější týden, ale makat budu. Nemám po sezoně a trenéra jsem musela ukecat a slíbit, že budu trénovat,“ usmívala se Vodičková, která se těší na případný trénink s ironmanem Vabrouškem. „CK Alex nám vyšla maximálně vstříc, takže bereme i kola a něco vymyslíme,“ dodala.

Petr Vabroušek vyrazí do Řecka s celou rodinou. „Bude příjemné se ještě na konci září ohřát u moře. Tenhle nápad je zajímavou novinkou a pro většinu účastníků by mohl být příjemným "zavírákem" sezony na zajímavém místě,“ řekl nejlepší český ironman, který se v Řecku bude připravovat na legendární závod na Havaji.

CK Alex navíc naplánovala zájezd tak, aby účastníci během této aktivní dovolené poznali z řeckých krás více, než běžní turisté na klasických zájezdech. Z krásné oblasti Niforeika na severozápadním pobřeží Peloponésu je totiž na konci pobytu naplánován přejezd na ostrov Zakynthos. Tam účastnící stráví jednu noc a další den pak odletí zpět do České republiky.

Přidat komentář

dvě plus dvě

Přehled komentářů

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.