Vše, co potřebujete vědět o R1 Endurance Cupu, v jednom videu

V rámci příprav na premiérový ročník R1 Endurance Cupu, Praga připravila obsáhlé promo video. Dozvíte se jak informace o koncepci seriálu a technických specifikách vozu, tak především o ceně pro hlavního jezdce – účast na největším vytrvalostním závodě planety 24 Hours of Le Mans. To vše zaujme nejen zájemce a fanoušky, ale i odbornou veřejnost motorsportu.

Přední český jezdec Jan Charouz vysvětluje celkovou koncepci poháru, formát závodního víkendu a nastiňuje, že se závody pojedou v rámci nejlepších evropských tratí. Další členové společnosti Praga popisují technická unika vozu a také moderní marketingové pojetí spolupráce s jezdci, sponzory a veřejností. Nechybí ani reakce pilotů, kteří měli možnost si vyzkoušet Praga R1 Cup během oficiálního testu na Slovakia Ringu.

V neposlední řadě je zveřejněna cena pro vítěze šampionátu. A těžko lze v tomto ohledu najít v Evropě konkurenci. Tři nejlepší jezdci dostanou šanci se účastnit plnohodnotného testování prototypu kategorie LMP2. Nejlepší z nich pak získá závodní sedačku na startu Le Mans 2016.

Na základě velké poptávky připravila společnost Praga i druhý oficiální test pro potenciální účastníky R1EC. Stane se tak v termínu 3. – 6. listopadu 2014 na okruhu v italské Adrii a 20 jezdců tak dostane příležitost vyzkoušet si novou techniku. 

Tisková zpráva www.R1EC.com

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.