Vrchlabský zámecký park a náměstí i letos hostily americké vozy

Sedmý ročník Krkonoše Amerikou zavítal opět na náměstí T.G. Masaryka a po roční pauze, způsobené opravou silnic, se sem zase americké vozy a motocykly vrátily.

Program sedmého ročníku započal již v pátek ubytováním v autokempu Holiday Parku Liščí farma, přičemž další účastníci pak dorazili během sobotního dopoledne přímo na náměstí T.G. Masaryka. Ranní deště trochu odradily motorkáře, ale jinak se náměstí a přilehlý zámecký park těšil hodnotným americkým klenotům. Na akci nemohl chybět ani Krakonoš osobně.

Sobotní hlavní program začínal na náměstí v deset hodin a po dobu výstavy amerických vozů zde zahrála pěvecká skupina Joyful a po poledni pak další skvělá muzika Hairy Groupies. K vidění byly krásné vozy Chevrolet, Ford, Buick, Dodge, Cadilac, Pontiac, Lincoln, motocykly Harley-Davidson, ale také Desoto z roku 1956, nebo obytné vozy, či odtahovka. Příznivci amerických vozů si na náměstí ve Vrchlabí měli z čeho vybírat. Ale nejen oni, vozy se ve 14,30 vydaly na spanilou jízdu po okolí, tedy směrem do Jilemnice, na Benecko, či do Špindlerova Mlýna, projely kolem známé Labské přehrady a potěšily diváky v okolí.

Odpoledne se některé vozy z vyjížďky vrátily do autokempu Holiday Park Liščí Farma v Dolní Branné, kde nejen účastníci vystavili svoje naleštěné kravce, ale mohli za znění George & the Boogie Allstars zatančit, či ochutnat něco z místního občerstvení, či se osvěžit ve vodě.

Za vydařený průběh sedmého ročníku Krkonoše Amerikou děkujeme všem sponzorům i účastníkům akce a těšíme se na Vás zase příští rok.

Vláďa Rožánek, Krkonoše Amerikou 2022

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.