Vladimír Netušil a 55 HOLES Golf Destination: Spojují se světy motorsportu a golfového luxusu v podnikatelské symbióze

Rok 2024 přináší do světa motorsportu nové výzvy a příležitosti, a nezávislá závodní stáj Formule 3 - Effective Racing je připravená stát se klíčovým hráčem této proměny. Za touto úspěšnou stájí stojí pilot a vizionář Vladimír Netušil (42), jehož cílem je nejen závodit, ale také budovat mezinárodně uznávanou značku s unikátním obchodním networkingem. Právě jeho nové partnerství s 55 HOLES Golf Destination otevírá dveře do nových obzorů podnikání.

Vladimír Netušil se stal partnerem prestižního GRAND OPENING 2024 - GOLF RESORT 55 HOLES, kde v krásách Moravskoslezského kraje, vznikla inovativní a zcela nečekaná spolupráce spojující svět motorsportu s exkluzivní golfovou destinací. Toto spojení motorů a greenů představuje nejen významnou golfovou událost roku, ale také zahajuje novou éru, která propojuje vášeň, přesnost a strategii.

"Je pro mě velkou ctí, být součástí této inovativní spolupráce, která spojuje svět motorsportu s exkluzivní golfovou destinací. Partnerství mezi Effective Racing, Enter Business Clubem a 55 HOLES Golf Destination nejen otevírá nové obzory podnikání, ale také rozšiřuje možnosti pro naše klienty a partnery v obou odvětvích. Společně vytváříme prostředí pro synergii, poskytujeme platformu pro nové obchodní příležitosti a společenské kontakty. Jsme rádi, že můžeme přispět k rozvoji tohoto krásného regionu a podpořit charitativní aktivity, které poskytují pomoc tam, kde je to nejvíce potřeba," vysvětlil Vladimír Netušil, CEO Effective Racing a Enter Business Clubu.

Jeho touha a vášeň nekončí pouze u závodních tratí, ale táhne se i do světa podnikání, kde buduje  síť nových obchodních partnerství skrze Enter Business Club.  

Zážitek & Byznys

Stáj Effective Racing se chystá na vzrušující a nabitý rok, během kterého zamíří na několik prestižních okruhů. Mezi ně patří Hockenheimring Baden-Württemberg, SPA Francorchamps, Hungaroring, Circuit Paul Ricard, Red Bull Ring, Circuit de Barcelona-Catalunya a Autodromo Nazionale Monza. Jednou z novinek pro fanoušky závodů formule v roce 2024 jsou zážitkové Paddock passy.

"Paddock pasy nejsou jenom o emocích závodní atmosféry, ale představují i vynikající příležitost k obchodním setkáním a budování vztahů," zdůraznil Vladimír Netušil. "Vznikly na základě zájmu našich partnerů, kteří chtěli zažít ten adrenalin přímo z naší 'garáže'. Chceme jim poskytnout komplexní zážitek od rezervace letenek a hotelů, přes organizaci dopravy a zajímavého programu až po samotné závody a vynikající gastronomii."

Tento dynamický mix sportovního ducha a podnikatelských příležitostí otevírá nové horizonty nejen pro závodní tým, ale i pro fanoušky, partnery a klienty, kteří hledají nezapomenutelný zážitek spojený s vášní pro rychlost a preciznost. S příchodem sezóny 2024 je Stáj Effective Racing připravena ukázat svůj talent a odhodlání na trati i mimo ni.

Zdroj: Effective Racing

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.