OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Vítězství z Barcelony si odvezl tým Herberth Motorsport, Scuderia Praha Ferrari obsadila druhé místo.

Porsche 911 GT3 R (#911, Daniel Allemann/Ralf Bohn/Matt Campbell/Alfred Renauer) týmu Herberth Motorsport zvítězilo v  20. podniku Hankook 24h Barcelona. Je to jeho druhé vítězství v letošní sérii 24h powered by Hankook. Daniel Allemann dovezl #911 Porsche  do cíle po 677 kolech dlouhých 4.655 km na Circuit de Barcelona-Catalunya. Je to nejvyšší počet kol dosažených v závodech této série od jejího zahájení v roce 2011.

Po 24 hodinách závodu dělily pouhé tři minuty v cíli vedoucí Porsche od druhého vozu týmu Bohemia Energy Racing a Scuderia Praha Ferrari 488 GT3 (#11, Jiří Písařík/Josef Král/Matteo Malucelli). Scuderia Praha Ferrari závod dlouho vedli ale nakonec pro problémy s brzdami před ranním svítáním vedení ztratili. Herberth Motorsport se s #911 Porsche dostal do čela závodu z devátého na startovním roštu.

Závěrečný podnik mistrovství Evropy 24h Serie powered by Hankook se bude konat v Spa-Francorchamps ve dnech 12-13 října. Ale to nebude poslední CREVENTIC událost sezóny. Finále sezóny bude Mistrovství Kontinentů na okruhu Americas v Austinu v Texasu, v termínu 16-17-18 listopadu.

TZ Creventic BV, foto: Petr Frýba

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.