OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Velká cena Brna v drezuře ve fotografiích Kateřiny Pavlíčkové

Fotoreportáž se vrací k 20. ročníku Světového poháru v drezuře o Velkou cenu Brna. Moravská metropole od 15. do 17. června 2018 hostila účastníky ze 16 zemí, do soutěží zasáhlo rekordních 120 koní.

Na programu byly soutěže v 6 kategoriích, kterým dominovaly kategorie Grand Prix CDI-W a CDI3*. Tříhvězdičkový závod CDI, v němž se jely malá a velká runda, byl také kvalifikací na Světové jezdecké hry, které se uskuteční v září v americkém Tryonu.

Ozdobou třídenního programu byly nedělní volné jízdy na hudbu. A právě freestylové závody malé rundy a Grand Prix ve zkratce představuje tato fotoreportáž. V malé rundě potvrdila roli favoritky Rakušanka Ulrike Prunthaller na koni Bartlgut´s Quantum.  Česká zástupkyně Barbora Leiterová s koněm Fabregas obsadila 12. místo. V Grand Prix svedli boj o první místo favorizovaný Sascha Schulz z Lucemburska, kterému patří 67. příčka ve světovém žebříčku, a Maria Caetano z Portugalska. Ze souboje nakonec vyšla vítězně portugalská jezdkyně s koněm Coroado. České barvy v Grand Prix hájila Petra Minářová, která se svým Dumontem skončila osmá.

Kompletní výsledky všech kategorií najdete zde  https://www.fei.org/events/2018_CI_0568/Brno#events

Galerie s účastníky freestylové malé rundy a Grand Prix CDI-W je k shlédnutí zde https://www.zonerama.com/katypav/Album/4542950

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.